Sinan Oğan'ın kimi destekleyeceği belli oldu! Karar sonrası Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ'dan açıklama

14 Mayıs seçimlerinde yüzde 5.17'lik oy alan Sinan Oğan ikinci turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceğini ifade etti. Bu açıklama sonrası Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan açıklama geldi.

Sinan Oğan'ın ikinci turda kimi destekleyeceği belli oldu! Canlı yayında açıkladı

14 Mayıs seçimlerinde yüzde 5.17'lik oy alan Sinan Oğan ikinci turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceğini ifade etti. ATA ittifakı öncülerinden Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Sinan Oğan'ın bu kararı sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

ÜMİT ÖZDAĞ AÇIKLAMA YAPTI

Konu ile ilgili olarak Ümit Özdağ'ın açıklamaları şöyle oldu:

"Sayın Sinan Oğan’ın açıklaması sadece kendi politik tercihidir. Bu açıklama Zafer Partisi’ni temsil etmemekte ve bağlamamaktadır. Zafer Partisi adına açıklama yarın saat 11.00’de benim tarafımdan yapılacaktır."

KILIÇDAROĞLU'NUN AÇIKLAMALARI 

Kemal Kılıçdaroğlu ise karar sonrası sosyal medyadan açıklama yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları ise şöyle oldu:

"Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum!"

SONRAKİ HABER