Otobüs firması, 81 ilde geçerli yüzde 15’lik indirim kampanyasını duyurdu  

Şehirler arası seyahatlerde en çok talep gören otobüs firmasından, dikkat çekici indirim kampanyası duyuru yapıldı. Üstelik kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacak. İndirim kampanyası ile ilgili ayrıntılar işte sizlerle...

Otobüs firması, 81 ilde geçerli yüzde 15’lik indirim kampanyasını duyurdu  

Tatilde seyahat etmek isteyen aileleri ve üniversite öğrencilerine büyük avantaj sağlayacak olan “Salı Sallanır” kampanyası duyuran Kamil Koç otobüs firması, kampanya dahilinde bilet alan yolculara yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor. Peki kampanyaya katılım şartı var mı? Tüm bilet satışlarında mı geçerli olacak? Kamil Koç otobüs firması, tarafından sunulan kampanyasına ile ilgili genel bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz...  

Kamil Koç, otobüs firması yeni kampanyasını duyurdu!

Şehirler arası seyahatlerde en çok talep gören otobüs firmasından, uzun yıllardan beri hizmet sağlayarak kalite ve konforlu seyahat imkanı sunmaya da devam ediyor. Dev otobüs şirketlerinden biri olan Kamil Koç otobüs firmasının, 67 il 271 ilçede ve 861 bilet satış noktası bulunmaktadır.

Geniş seyahat imkanı sunan, Kamil Koç otobüs firması, 2019 yılında Almanya firması olan, Alman Flixmobiliy’e satışı yapıldıktan sonra bazı yenilikler görerek çevreci ve akıllı seyahat imkanı sunarak en çok tercih edilen firmalar arasında yerini en başta aldı. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otobüs firması yeni indirim kampanyasının sadece Salı günü düzenlenen seferler için geçerli olacağını açıkladı.

Kampanya şartları neler?

Salı sallanır kampanyasıyla dikkatleri üzerine çeken otobüs firması kampanya dahilinde bilet alan yolcularına anında %15’lik bir indirim fırsatı sunarak salı günü seferlerine özel olarak yepyeni kampanya sunan firma sonbahar kampanyası dahilinde, ara tatilde seyahat etmek isteyen ailelere ve ara tatilde evlerine dönüş yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin büyük fırsat sunmuş oluyor.

Sonbahar kampanyası kapsamında yer alan indirim fırsatından tüm yolcular yararlanabilir. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kişiler bilet satışlarını otogar, acente çağrı merkezi ya da online dahil tüm satış kanalları üzerinden gerçekleştirerek bilet alımlarını yapabilir. Online satışlar da indirim kampanyasının geçerli olabilmesi için “KKSAL” indirim kodunun sistemi girilmesi gerekmektedir.

SONRAKİ HABER