Olumsuz hava koşulları nedeniyle, İDO ve BUDO seferleri iptal edildi!!!

İstanbul yağmur ve rüzgarın etkisi altında kalması nedeniyle deniz seferlerinde iptaller yaşandığı bilgisi verildi. İstanbul deniz otobüsleri (İDO) ve Bursa deniz otobüsü (BUDO) seferlerinde yaşanan iptalleri ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Olumsuz hava koşulları nedeniyle, İDO ve BUDO seferleri iptal edildi!!!

Olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilen deniz seferleri internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamayla birlikte kamuoyuna duyuruldu. Peki deniz seferleri, hangi saatler aralığında iptal edildi? Seferler ne zamana kadar iptal? İDO ve BUDO seferleri ile ilgili internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamaları haberimizin devamında bulabilirsiniz

Kış mevsimi etkisini göstermeye başladı!

Kış mevsimi kendisini göstermesiyle birlikte, yağmur rüzgar, soğuk hava bazı il ve bölgelerde etkili hale gelirken yaşanan olumsuz hava koşullarıyla nedeniyle, deniz seferlerinde bazı aksamalar yaşandı. İnternet sitesi aracılığıyla İstanbul deniz otobüsleri (İDO) ve Bursa deniz otobüsü (BUDO) seferlerinin yağmur rüzgar gibi olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği bilgisi verildi.

Seferler tek tek iptal edildi!

Hava koşulları nedeniyle iptal edilen deniz seferleri ile ilgili internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamaya göre, BUDO’nun seferlerinin saat 10.30, 14.00, 17.00 ve 19.30’daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleriyle saat 13.30, 16.45 ve 19.15’teki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferlerinin iptal edildiği bilgisi verildi.

Yapılan açıklamadan elde edilen bilgilere göre, saat 14.00’teki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) seferi ile 15.25’teki Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferlerinin de iptal edildiğine dair bilgi paylaşımı yapıldı.

BUDO’nun 08.00 ile 10.00 saatlerindeki 5 seferi ise olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleşmeyen, şehir hatlarına dahil olan, “Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş hattı seferleri ve aynı zamanda da Moda İskelesi uğraması ile Adalar-Beşiktaş seferlerinin de iptal edildiği yönünde açıklama yapıldı.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) tarafından yapılan açıklamaya göre iptal edilen seferler şu şekilde yer alıyor:

Kadıköy/ Yenikapı/ Bursa: 11:35

Bursa/ Yenikapı/ Kadıköy: 12:00

Kadıköy/ Yenikapı/ Bandırma: 12:00

Bursa/ Yenikapı/ Kadıköy/ Kabataş: 12:00

Kadıköy/ Yenikapı/ Armutlu Tatil Köyü ve Armutlu/ Bursa: 14:50

Bursa/ Yenikapı/ Kadıköy: 15:30

Bandırma/ Yenikapı/ Kadıköy: 15:30

Bursa/ Yenikapı/ Kadıköy/ Kabataş:18:00

Kabataş/ Kadıköy/ Yenikapı/ Bursa: 18:15

Bursa/ Yenikapı/ Kadıköy: 18:30

SONRAKİ HABER