Okulda ki ölümle ilgili karar çıktı! Samet'le kavga eden o öğrenci tutuklandı

Türkiye'de geçtiğimiz günlerde gündeme düşen o gelişme ile gündem bir anda sarsıldı. İstanbul'da okulda yaşanılan o kavga kötü sonlu bitti. Genç Samet hayatını kaybetmişti. Okulda ki ölümle ilgili karar çıktı! Samet'le kavga eden o öğrenci tutuklandı

Okulda ki ölümle ilgili karar çıktı! Samet'le kavga eden o öğrenci tutuklandı

Okulda ki ölümle ilgili karar çıktı! Samet'le kavga eden o öğrenci tutuklandı - Türkiye'de geçtiğimiz günlerde gündeme düşen o gelişme ile gündem bir anda sarsıldı. İstanbul'da okulda yaşanılan o kavga kötü sonlu bitti. Genç Samet hayatını kaybetmişti. 

Türkiye'nin gündemine düşen o olay geçen Pazartesi Halkalı'da bir ortaokulda gerçekleşti. İddialara göre ise öğle tatili sırasında bahçede duran ortaokul 2.sınıf öğrencisi Samet Gül'ün birden fenalaşması sonrasında yere yığıldığı bilgisine ulaşıldı. 12 yaşında ki genç Samet'in o yaşadığı an sonrasında öğrenci ve öğretmenler yaşadıkları şok ile birlikte ilk müdahaleyi gerçekleştirerek sağlık ekiplerini aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise 12 yaşında ki Samet Gül'ü ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye kaldırdı. Çocuk yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

AİLESİ OLAY SONRASI ŞİKAYETÇİ OLDU

İstanbul'da yaşanılan olay sonrasında Samet Gül'ün annesi Sevdet Gül; oğlunun ölümü sonrasında ihmal olduğunu ve olaydan önce grupla kavga ettiğini ifade ederek polise giderek şikayetçi oldu. Sevdet Gül’ün şikayeti üzerine konuyla ilgili inceleme başlatıldı.

Yapılan çalışmalar sonrası ise Samet Gül'ün olaydan 15 dakika kadar önce 8. sınıf öğrencisi olan M. N. O. ile kavga ettikleri ve Samet Gül'e vurduğu öğrenildi. Gözaltına alınan M.N.O., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. M.N.O., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

SONRAKİ HABER