O markette ayçiçek yağında kısa süreli indirim başladı! Kampanya bitmeden acele edin!

Ayçiçek yağı fiyatları için inanılmayacak indirim oranı. O market dev bir indirim yaptı.  Bugün itibarıyla Ayçiçek yağı 4 litresi 99 TL'den satışa çıktı. İşte detaylar..

O markette ayçiçek yağında kısa süreli indirim başladı! Kampanya bitmeden acele edin!

Milyonlarca insan Ayçiçek yağı indirim haberlerini yakından takip ediyor.  Son zamanlarda Ayçiçek yağı fiyatlarında gözlenen büyük artış ekonomik anlamda birçok aileyi zorluyor. Fakat birçok market zinciri Ayçiçek yağı fiyatlarına indirim uygulamaya başladı. Bugün itibarıyla 4 litrelik Ayçiçek yağını 99 TL'den almak mümkün.  Ayçiçek yağı için yeni bir indirim haberi gündeme bomba gibi düştü. Marketteki Ayçiçek yağı büyük bir indirim ile tüketicilerin satışına sunuldu.

Ayçiçek yağı için dev  indirim başladı!

Ayçiçek yağı fiyatlarında büyük indirim tüketicilere müjde olarak duyuruldu. İndirimli Ayçiçek yağı fiyatları birçok kullanıcının dikkatini çekti. Rusya Ukrayna Savaşı'ndan sonra birçok gıda ürününde yüksek miktarda fiyat artışları meydana geldi. Bu artıştan en çok etkilenen Ayçiçek yağı yüksek fiyatlar ile satılmaya başlamıştı. Fakat marketlerde Ayçiçek yağı için dev indirimler gündeme geldi. Birçok vatandaş Ayçiçek yağını uygun fiyatlar ile almak için marketleri gezip uygun fiyatlı yağlardan stok yapıyor. Hal böyle olunca marketlerdeki sıvı yağ stokları tükenmeye başladı.

Türkiye'deki dolar kurunun ve enflasyon oranının artış göstermesi ile birlikte gıda fiyatları da zamlanıyor. Zamlardan etkilenen sıvı yağda ise indirimler başladı. Zincir marketler arasında yer alan Migros 4 litre Turna Ayçiçek yağını 119.90 TL'den 99.90 TL'ye düşürdü. Böylelikle Migros Ayçiçek yağında %17'lik dev bir indirim yapmış oldu. Zincir market tarafından yapılan bu indirim birçok vatandaş tarafından kısa süre içerisinde büyük ilgi ile karşılandı.

İndirim kısa süreli olacak!

Ayçiçek yanındaki indirim birçok vatandaşı yakından ilgilendiriyor.  Ayçiçek yağındaki Bu dev indirim kısa bir süre geçerli olacak. Bir hafta sürecek olan indirimli fırsatı kaçırmamak için acele etmek gerekiyor. Ürün stoklarının kısıtlı olması nedeni ile marketlerdeki Ayçiçek yağları kısa süre içerisinde tükeniyor. Bu nedenle Ayçiçek yağı alacakların hızlı bir şekilde davranması oldukça önemli. 4 litre Ayçiçek yağını indirimli fiyatıyla almak için acele etmek gerekiyor.

 

SONRAKİ HABER