Mesut Can Eray kimdir, kaç yaşında, nerede yaşıyor, ne kadar kazanıyor?

Yurt dışında Türk izleyicilerine çektiği videolar ile bilinen Mesut Can Eray hakkında gündeme düşen iddialar sonrası vatandaşlar kim olduğunu araştırmaya başladı. Youtube'da milyonlarca izleyicisi bulunan Mesut Can Eray kimdir, kaç yaşında, nerede yaşıyor, ne kadar kazanıyor?

Mesut Can Eray kimdir, kaç yaşında, nerede yaşıyor, ne kadar kazanıyor?

Mesut Can Eray kimdir, kaç yaşında, nerede yaşıyor, ne kadar kazanıyor? Yurt dışında Türk izleyicilerine çektiği videolar ile bilinen Mesut Can Eray hakkında gündeme düşen iddialar sonrası vatandaşlar kim olduğunu araştırmaya başladı. Youtube'da milyonlarca izleyicisi bulunan Türk sosyal medya fenomeninin kim olduğu araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile bilinen Mesut Can Eray'ın videosunun bir anda ülke gündeminde yayılmasının ardından vatandaşlar Eray'ın yaşadığı ülkede bulunması ile ilgili şikayetlerde ve hakarette bulunduğu için yargılanmasını istemişti.

Viyana polisi, videoyu paylaşan bir hesaba yanıt verdi ve konuyla ilgili harekete geçtiklerini söyledi.

Viyana Polis Departmanı'na ait resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Bilgiler sorumlu polis karakoluna iletildi" denildi. 

MESUT CAN ERAY KİMDİR?

Mesut Can Eray kimdir, kaç yaşında, nerede yaşıyor, ne kadar kazanıyor?

Mesut Can Eray, 17 Mayıs 1999 tarihinde Avusturya'da doğmuştur. Başarılı sosyal medya fenomeni aslen Samsun'lu olduğu bilinirken babasız büyüdüğü biliniyor. Youtube'da çekmiş olduğu röportaj videoları ile dikkatleri üzerine toplayan Mesut Can Eray, kısa süre içerisinde ünlenmiştir.

Almanca türünde içerik üreten Mesut Can Eray, Youtube'da çektiği videolar ile bilinirlik kazandı. Sosyal medyada yer alan başarılı fenomen, 2 sene içerisinde milyon aboneye ulaşmıştı. Mesut Tv kanalı ile bilinen kişi, Avusturya'da Türk bayrağı ile dolaştığı videolarla ülke genelinde de izleyicilerin beğenisini kazanmıştı.