Maserati Grecale Folgore Türkiye pazarında!

Maserati Grecale Folgore Türkiye pazarında!
Maserati'nin elektrikli SUV atağı Türkiye pazarında başladı! İtalyan lüks otomobil üreticisi, tarihindeki ilk yüzde yüz elektrikli SUV modeli olan Grecale Folgore'u Türk otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. İşte özellikler...

Elektrikli Gücün Yeniden Tanımı: Grecale Folgore

Grecale Folgore, Maserati'nin elektrikli SUV serisindeki en yeni ve heyecan verici üyesi. Yüksek performansı ve çevreci yapısıyla dikkat çeken Grecale Folgore, elektrikli otomobil teknolojisinin geleceğini bugünden yaşatıyor.

Estetik ve Teknoloji Harmanı

Grecale Folgore, sportiflik ve zarafetin mükemmel bir birleşimini sunuyor. İleri teknoloji ile estetik tasarımın bir araya geldiği bu model, sürüş keyfini ve lüksü en üst seviyede yaşatıyor. Özel olarak tasarlanan "Rame Folgore" rengi ile otomobil, ışık altında renk değiştirme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Güçlü Performans ve Çevre Dostu Malzemeler

Grecale Folgore, 105 kWh pil ve 400V teknolojisiyle donatılmış, 550 HP gücünde bir elektrik motoruyla çalışıyor. Aynı zamanda özel olarak üretilmiş ECONYL® malzemesi ile çevreci bir yaklaşım benimsenmiş ve otomobilin iç ve dış tasarımında kullanılmış.

İleri Teknoloji İç Mekân

Grecale Folgore'un iç mekânı, modern teknoloji ve lüks detaylarla donatılmış. Özel kabartma deseni ve karbon bakır 3D dokunmatik iç kaplama, otomobilin iç tasarımında benzersiz bir estetik sunuyor. Ayrıca ECONYL® malzemeden yapılmış elektrikli koltuklar, sürücüye konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Geleceğin Sürüş Deneyimi

Maserati Grecale Folgore, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonuyla sürücülere dijital bir deneyim sunuyor. Ayrıca MIA Maserati Akıllı Asistanı, sürüş deneyimini optimize ederek sürücüye dört farklı sürüş modu sunuyor.

Maserati Grecale Folgore, Türkiye'de otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Bu heyecan verici elektrikli SUV ile ilgili daha fazla bilgi ve fiyatlar için Maserati Türkiye resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.