Konsere gidiyorlardı: Korkunç trafik kazası oldu! Ölü ve yaralı var

Konser için Aydın’a giden iki arkadaş, kaza yaptığı belirtilerek kazada ölü ve yaralı olduğu aktarıldı.

Konsere gidiyorlardı: Korkunç trafik kazası oldu! Ölü ve yaralı var

Aydın’ın Didim ilçesinde feci bir trafik kazası meydana geldiği belirtilerek konser için Aydın’a giden iki arkadaş, kaza yaptığı bildirildı. Sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attığı belirtilerek meydana gelen kaza sonucunda 20 yaşındaki sürücünün hayatını kaybettiği belirtilerek yanındaki arkadaşının ağır yaralandığı ifade edildi. Kazanın ihbar edilmesinin üzerine olay yerine çok sayıda ekibin de sevk edildiği vurgulandı.

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ 

Feci kaza, Denizköy Yolu Uslu Sitesi Kavşağı’nda meydana geldi. Alınan bilgilere göre otomobil, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu takla attığı ifade edildi. Kaza çevredekiler tarafından ihbar edildi ve olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

ÖLÜ VE YARALI VAR

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde otomobilin sürücüsünün hayatını kaybettiği belirtilerek sürücünün arkadaşının ise ağır yaralı olduğu bildirildi. Yaralının Didim Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı belirtilerek buradaki ilk müdahalenin ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesine sevk edildiği paylaşıldı.

SORUŞTURMA YÜRÜTÜLÜYOR

Öte yandan, Onur Durmuş ve yanındaki arkadaşı Barış Çalışır’ın Didim’den Aydın’daki ‘Duman’ grubunun konserine gitmek üzere yola çıktıkları öğrenildi. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma polis tarafından yürütülüyor.

SONRAKİ HABER