Komili, Yudum, Kırlangıç, Sırma ve Migros marka ayçiçek yağlarında dev indirim fırsatı!

Tüketicileri birbirinden farklı avantajlar sunan Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip marketler zinciri Migros, ayçiçek yağında dev indirim kampanyası düzenleyerek, tüketicilerin dikkatini çekmeyi başardı! İndirimli “Ayçiçek Yağı” fiyatları işte sizlerle...

Komili, Yudum, Kırlangıç, Sırma ve Migros marka ayçiçek yağlarında dev indirim fırsatı!

Mutfakların olmazsa olmaz olan sıvıyağ fiyatları günbegün artış gösterirken Migros her evin ihtiyacı olan ayçiçek yağlarında dev indirim fırsatı sunarak tüketicilerin karşısına çıktı. Komili, Yudum, Kırlangıç, Sırma ve Migros marka ayçiçek yağlarında yer alan indirim fırsatları ile ilgili detaylara haberimizin devamında ulaşabilirsiniz...

Migros yeni kampanyasını duyurdu!

Her evin ihtiyacı olan ayçiçek yağlarında dev indirim fırsatı sunan, Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip marketler zinciri Migros Komili, Yudum, Kırlangıç, Sırma ve Migros marka ayçiçek yağlarında geçerli indirimli ayçiçek yağı fiyatlarını yayınladı.

İndirimli ayçiçek yağı fiyatları neler?

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Migros haftanın belli günlerinde indirim fırsatı sunarak tüketicilerinin dikkatini çekmeye devam ederken, ayçiçek yağında sunmuş olduğu kampanya ile tüketicilerin odak noktası oldu. Ayçiçek yağını indirimli fiyatlarla almak isteyen tüketiciler için Migros market zincirleri tarafından sunulan kampanyalı ayçiçek yağı fiyatları ise şu şekilde yer alıyor:

Ø Migros Ayçiçek Yağı 5 Litre Köşeli Pet şişe fiyatı 169 TL 50 kuruş

Ø Yudum Ayçiçek Yağı 5 Litre Teneke fiyatı 209 TL 90 kuruş

Ø Kırlangıç Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet Şişe fiyatı 198 TL 90 kuruş

Ø Yudum Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet Şişe  fiyatı 199 TL 90 kuruş

Ø Sırma Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet Şişe fiyatı 159 TL 90 kuruş

Ø Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet Şişe fiyatı 199 TL 90 kuruş

Ø 2 Litre Komili Ayçiçek Yağı fiyatı 114 TL 50 kuruş

Ø 1 Litre Komili Ayçiçek Yağı fiyatı 61 TL 90 kuruş

Ø 1 Litre Kırlangıç Ayçiçek Yağı fiyatı 62 TL 50 kuruş

Yeni indirim kampanyasını tüketicileri duyuran Migros indirim kampanyası dahilinde yer alan fırsatlardan Migros Money Kart ya da Migros Money Club kart sahibi olan müşterilerin yararlanacağı bilgisini verdi.

SONRAKİ HABER