Kılıçdaroğlu’ndan “Erdoğan” diyen Oğan’a ilk tepki! Yanıtı çok sert oldu: Bakın ne dedi

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan, bugün yaptığı açıklamasında Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini duyurdu. Bunun üzerine CHP Lideri Kılıçdaroğlu’ndan sert yanıt geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan “Erdoğan” diyen Oğan’a ilk tepki! Yanıtı çok sert oldu: Bakın ne dedi

OĞAN’A YÜKLENDİ

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamasında Oğan’a sert sözlerle yüklenerek şunları söyledi:

“Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz"

ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLADI

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk turda yüzde 5 oy alan Sinan Oğan, bugünkü açıklamasında tarafını belli etti. Kameralar karşısında yaptığı açıklamasında Millet İttifakı’nın kendilerini ikna edemediğini söyleyen Oğan, ikinci turda Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

“KİMİN BU GÜZEL VATANI SATANDAN YANA OLDUĞU BELLİ”

Oğan’ın yaptığı açıklama sonrasında Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Kılıçdaroğlu oy kullanmayan gençleri sandığa çağırarak şunları söyledi:

“Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum!"

SONRAKİ HABER