Kehanetleri bir bir çıkan o kahinden yeni uyarı: Nükleer felaket geliyor! Biyolojik silah kullanılacak!

Söylediği kehanetlerle gündeme sık sık gelen kahin Baba Vanga'nın yeni kehaneti ortaya çıktı. Ülkeler arası anlaşmazlık sonucu yeni kehanetinde bulunan Baba Vanga neler söyledi?

Kehanetleri bir bir çıkan o kahinden yeni uyarı: Nükleer felaket geliyor! Biyolojik silah kullanılac

Kehanetleriyle günümüzde sık sık konuşulan ve birçok kişi tarafından tanınan Baba Vanga yeni kehanetiyle gündeme geldi. Ülkeler arası çıkan çatışmaların ardından konuyla ilgili açıklamada bulunan Baba Vanga'nın yeni kehaneti birçok kişi tarafından merak edildi. Peki Baba Vanga kimdir? Baba Vanga kehanetleri...

11 Eylül saldırılarını, Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılmasını, Obama'nın seçimi kazanacağını önceden bilen ve "Balkanlar'ın Nostradamus'u' lakabı ile anılan Baba Vanga yeni kehanetleriyle dikkat çekti. Ukrayna ve Rusya arasındaki çıkan savaş sonrası Putin'in geçtiğimiz gün askeri seferberlik ilan etmesinin ardından Baba Vanga yeni kehanetlerini söyledi. 

Baba Vanga 2023 Kehanetleri

Ukrayna ve Rusya arasında çıkan gerilimin daha da tırmanmasının ardından geçtiğimiz gün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin askeri seferberlik ilan etmişti. Askeri seferberliğin ardından Rus vatandaşları ülkeden çıkmak üzere uçak biletlerine akın ederken yeni bir savaş çıkacağı ve nükleer silahların kullanılacağı iddiaları gündeme damga vurdu. 

Baba Vanga'nın ülkeler arası çıkan çatışma sonrası yeni öngörüsü gündeme damga vurdu. Kehanetleri ile bilinen Baba Vanga gelecek yıl dünyada nükleer bir felaket yaşanacağını, gezegenimizi sert güneş fırtınalarının vuracağını ve biyolojik silahların kullanılacağını öngördü. 

 

Kehanetleri bir bir çıkan o kahinden yeni uyarı: Nükleer felaket geliyor! Biyolojik silah kullanılacak!

Birçok kehaneti ile devlet adamlarının dahi ziyaret ettiği, birçok insanın 2.dünya savaşında sevdiklerini sormak için yanına gittiği Baba Vanga yeni öngörüleri ile gündeme geldi. Baba Vanga'nın yeni öngörüsü gündeme damga vurdu. 

Baba Vanga Kimdir?

Çocukluk yıllarında oldukça zeki olarak bilinen Baba Vanga bir bitki uzmanı olarak bilinmektedir. Geçmiş yıllarda bitki uzmanı olan Baba Vanga çocukluk yıllarında diğer çocuklarla aynı olarak bilinse de sonrasında kendisinin özel yetenekleri olduğu açıkça konuşulmuştur. Çocukluk döneminde bir kum fırtınasının kendisini fırlatmasının ardından gözleri kum dolan Baba Vanga bir daha gözlerini açamamıştır. 

 

 

SONRAKİ HABER