İYİ Parti Lideri Akşener'den kötü haber geldi! Apar topar hastaneye kaldırıldı: Sağlık durumu son dakika açıklandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hastaneye kaldırıldı. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Akşener’in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

İYİ Parti Lideri Akşener'den kötü haber geldi! Apar topar hastaneye kaldırıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Eylül 2023 Cumartesi günü viral enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Akşener’in genel sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde istirahat ettiği bildirildi. 

Meral Akşener, 24 Eylül 2023 Cumartesi günü ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle Ankara’da bir hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda Akşener’e viral enfeksiyon teşhisi konuldu.

SAĞLIK DURUMU AÇIKLANDI 

Meral Akşener’in viral enfeksiyonunun hangi virüsten kaynaklandığı veya hangi organını etkilediği hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Akşener’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde istirahat ettiğini söyledi. Zorlu, Akşener’in birkaç gün içinde çalışmalarına yeniden başlayacağını ve Eskişehir ziyaretini ilerleyen bir tarihte gerçekleştireceğini de belirtti.

ERDOĞAN'DAN 'GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ' 

Meral Akşener’in hastaneye kaldırılması, siyasi çevrelerde ve kamuoyunda büyük ilgi ve endişe uyandırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akşener’e geçmiş olsun dileklerini iletti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener’i telefonla arayarak sağlık durumu hakkında bilgi aldı ve acil şifalar diledi.

SONRAKİ HABER