İslam Memiş'ten son altın yorumu geldi! Sakın bu hataya düşmeyin 21 22 Mart 2023 tarihlerine dikkat

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş’ten son altın yorumu geldi. Altına yatırım yapacak olan vatandaşlara 'Sakın bu hataya düşmeyin' diyerek yeni bir uyarıda daha bulundu.. Bu uyarıyı dikkate almanızda fayda var. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

İslam Memiş'ten son altın yorumu geldi! Sakın bu hataya düşmeyin 21 22 Mart 2023 tarihlerine dikkat

Altın yatırımcısından yeni bir uyarı daha geldi. Mart ayında artış yaşanacağına dair açıklamasında haklı çıkan İslam Memiş yeni bir uyarı da daha bulundu. Yaptığı uyarılar ile dikkatleri üzerine çeken İslam Memiş’in yeni yatırım tavsiyesi ne? 

İslam Memiş’ten yeni uyarı geldi

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş tarafından yeni bir yatırım tavsiyesi uyarısı geldi. Türkiye’de dar ve orta gelir sahibi olan vatandaşların vazgeçilmez yatırımı altın üzerine olmaktadır. ABD’de patlak veren bankalardan arka arkaya rekor iflaslar yapılmaya başlandı. Ocak ayının sonunda başlayan düşüş trendi ile 5 hafta boyunca kesintisiz bir şekilde devam etti. Tüm bu olaylar hakkında da yorum yapmış olan Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş’in de söylediği tüm şeyler de birer birer çıktı.

ONS altın gün içinde 1980 dolar seviyelerini görürken, gram altın için ise ‘psikolojik sınır’ olarak tanımlanan 1200 TL de geri de kalmış oldu. Altının daha da artış göstermeyeceğini düşünerek sakın hareket etmeyin diyen İslam Memiş ‘sakın bu hataya düşmeyin’ ifadelerini kullandı. 

Altını olan vatandaşlar dikkat!

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş altın hakkında artışların daha da yükselişe geçeceğine dair açıklama yaptı ve şu ifadeleri kullandı: ‘’Altının yolu çok uzun olacak. İstikrarlı ve yükselişte olacak’’ ifadelerini kullandı. İslam Memiş önümüzde ki süreç içinde bir fiyat dengelemesinin yaşanılacak ve de altının ufak çaplı bir düşüşe geçeceğinin de altını çizerek şu ifadelere yer verdi;

“ Altında yeniden bir düşüş yaşanırken iki artış yaşanacak. 2023 yılı altın senesi olacak. Eğer ilk fiyat artışında altınınızı satarsanız, gelecek olan artış sonrasında çok pişman olursunuz “ ifadesini kullandı. Altın için ise kritik tarih veren İslam Memiş 21 Mart ve 22 Mart 2023 tarihlerine dikkat çekti. FED faiz kararı için bir araya geldi. Bu tarihlere kadar altın mevcut değerini korurken, FED kararı sonrasında ise ONS fiyatları da 2000 dolar seviyesine kadar artış göstermiş olacak. İlk artışta altınlarınızı hemen satmayın. Bekleyin. Daha fazla artış yaşanacak. 

SONRAKİ HABER