İslam Memiş kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Pek çok kişi İslam Memiş'in mesleğini ve daha fazlasını merak ederken İslam Memiş'le ilgili detaylar kamugundemi.com haber sitemizde yer alıyor. 

İslam Memiş kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Altın ve Türkiye ekonomisi hakkındaki yorumlarıyla sık sık gündeme gelen İslam Memiş açıklamalarıyla özellikle de yatırımcılar tarafından sıklıkla takip edilen bir isim haline geldi. Pek çok kişi İslam Memiş'in mesleğini ve daha fazlasını merak ederken İslam Memiş'le ilgili detaylar kamugundemi.com haber sitemizde yer alıyor. 

İSLAM MEMİŞ KİMDİR?

İslam Memiş İş adamı, ekonomist, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı-Köşe Yazarı& Ekonomi Programı Sunucusu - Bilirkişi olarak tanınmaktadır. 1980 Yılında İstanbul'da dünyaya gelen İslam Memiş Ordulu'dur. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından üniversite öğrenimini Erzurum Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde bitiren İslam Memiş özellikle de son zamanların yakından takip edilen isimleri arasında yer almaktadır.

İSLAM MEMİŞ KAÇ YAŞINDA?

1980 Yılında İstanbul'da dünyaya gelen fakat aslen Ordulu olan İslam Memiş 43 yaşındadır. 

İSLAM MEMİŞ MESLEĞİ

Anadolu Ajansı’nda finans analizleri hazırlayan İslam Memiş kuyumculuk sektöründe de faaliyet gösterirken aynı zamanda parakende mağazasını işletmektedir. İslam Memiş eşitli tv kanallarında piyasa analizleri yapmakta olup evli ve iki çocuk babasıdır. 

Gündemi yakından takip etmek, İslam Memiş analizler ve tahminlerini anında öğrenmek için kamugundemi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız. 

SONRAKİ HABER