İslam Memiş işsizlik ve dolar kuru hakkında konuştu! 1 Haziran'dan sonrasını işaret etti!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş tarih vererek işsizlik ve dolar kuru ile ilgili önemli açıklamalar yaparak piyasa değerlendirmesi yaptı. Dolar ve işsizlik ile ilgili olası tahmin senaryolarını tek tek paylaştı.

İslam Memiş işsizlik ve dolar kuru hakkında konuştu! 1 Haziran'dan sonrasını işaret etti!

Yapmış olduğu her açıklama ile dikkatleri üzerine çeken Memiş bu defa işsizlik ile ilgili oluşacak konulara değinerek uyarıda bulundu. Dolar kuru ile ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’in yapmış olduğu açıklama ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Memiş 1 Haziran’dan sonra her şey değişecek dedi

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş işsizlik ve dolar ile ilgili önemli açıklamalar da bulunarak piyasa değerlendirmesi yaptı. Dolar ve işsizlik ile ilgili olası tahmin senaryolarını paylaşan Memiş, 1 Haziran tarihine dikkat çekti. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, işsizlik ve dolar ile ilgili son derece önemli açıklama yaptı.

Yapmış olduğu her açıklama ile dikkatleri üzerine çeken Memiş bu defa işsizlik ile ilgili oluşacak olası tahminlerini dile getirerek uyarda bulundu. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’in yapmış olduğu açıklamalara göre, 1 Haziran’dan sonra Türkiye’de işsizlik oranının daha da artacağı ve doların atağa geçerek yükselişe çıkacağı bilgisi yer alıyor.

Memiş, işsizlik sorunu aratacak dedi

 Dolar ve işsizlik ile ilgili olası tahmin senaryolarını tek tek paylaşan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş 1 Haziran’a dikkat çekerek,  Bu tarih itibariyle Türkiye’deki işsizlik oranının daha fazla artacağını konusunda açıklama yaptı.

Türkiye’nin ekonomik sorunlarına değinen uzman isim ekonomik politikalarda yapısal reformların gecikmesinin de etkisini göstereceğini dile getirerek fikir beyanında bulundu.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş dolar kuru ile ilgili ise ABD’nin Türkiye’ye yönelik yapmış olduğu itirafın doların yükselmesine birebir etkisi olacağını ve tam olarak bu nedenle de ABD’nin Türkiye’ye karşı yapmış olduğu politikaların dolar üzerinde doğru etkisi olduğunu dile getiren uzman isim bu büyük olumsuz etkiler nedeniyle de doların yükselişe geçeceğini bildirdi.

SONRAKİ HABER