İş Bankası 36 ay vadeye kadar 400 bin TL'lik taşıt kredisi veriyor!

Sıfır kilometre ya da ikinci el araç almak isteyen kişilere müjde İş Bankasından geldi. Banka, kampanya dahilinde taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere uygun ödeme seçeneklerine ek olarak uygun faiz oranına sunacağını duyurdu.

İş Bankası 36 ay vadeye kadar 400 bin TL'lik taşıt kredisi veriyor!

Araba hayali kuran müşterilerini unutmayan İş Bankası kredi kullanmak isteyen kişilerin asla hayır diyemeyeceği bir kampanya ile müşteri karşısına çıktı. Peki taşıt kredisi için faiz oranını ne kadar? İş Bankası taşıt kredisi kampanyası ile ilgili tüm bilgiler işte sizlerle birlikte...

İş Bankası taşıt kredisi kampanyasını duyurdu!

Sıfır kilometre ya da ikinci el araç almak isteyen kişilere müjde İş Bankasından geldi. İş Bankası, taşıt kredisi kampanyasını müşterilerin hizmetine sundu.

İş Bankası kampanya dahilinde sıfır araç almak isteyen kişilere nihai fatura değerine göre, ikinci el araç almak isteyen kişiler için ise kasko değeri baz alınarak ödeme yapılacağı konusunda bilgi verdi.

Taşıt kredisi için en üst limit ne kadar?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin talep edilebileceği en üst limit ise şu şekilde;

400 bin TL ve altında araçlar için % 70'e kadar,

400 bin TL ile 800 bin TL’nin arasında olan araçlar için % 50’ye kadar,

800 bin TL ile 1 milyon 200 TL arasında olan araçlar için % 30’a kadar,

1 milyon 200 TL ile 2 milyon arasında olan araçlar için % 20’e kadar taşıt kredisi ödemesi yapılacağı bilgisi verildi.

İş Bankası tarafından paylaşılan örnek ödeme tablosu şu şekilde;

400 bin TL taşıt kredisi için 3.49 faiz oranı ek olarak 36 ay vade seçeneği baz alınarak hesaplanması ile birlikte aylık taksit tutarı 22 bin 228 TL civarında olacaktır.

İş Bankası aracılığıyla taşıt kredisine kullanmak isteyen kişilerden Nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizin aslı ve fotokopisi ek olarak gelir durumunu belgelemesi talep edilecektir.

Sıfır araçlar için araca ait proforma fatura. İkinci el araç için ise satıcının en son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi’ni talep edilecektir.

SONRAKİ HABER