Hepsiburada 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak?

Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketleri arasında yer alan Hepsiburada'da yarın Black Friday heyecanı yaşanacak.

Hepsiburada 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak?

Hepsiburada 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak? Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketleri arasında yer alan Hepsiburada'da yarın Black Friday heyecanı yaşanacak. Rakiplerine oranla pazarda ki etkinliklerini son yıllarda daha hızlı arttıran Hepsiburada geniş müşteri kitlesi ile birlikte Black Friday'e hazır. Şirket tarafından gelen bilgilerde yoğunluğa karşı tüm önlemler alınırken indirimlerin de saat 00:01 itibariyle resmen aktif edileceği açıklandı.

Operasyon ve kampanya sürecinde vatandaşları mağdur etmemek adına şirketler tüm hazırlıklarını tamamlarken büyük indirim döneminde milyonlara hizmet sağlayacak. Hepsiburada Black Friday kampanyası resmen başlarken dev indirimler ise saat 00:01'de geçerli olacak. Kampanya indirimleri 23:59'a kadar devam edecek iken indirimlerin 1 Aralık'a kadar uzatılması da gündemde yer alıyor.

İNDİRİM BAŞLAR BAŞLAMAZ HABERDAR OLUN

Black Friday indirimleri başlar başlamaz bilgi sahibi olmak için mobil uygulamayı indirin:

ANDROİD İÇİN TIKLAYIN

APPLE İÇİN TIKLAYIN

BLACK FRİDAY NEDİR?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. Gün 1952'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz.

SONRAKİ HABER