Haber az önce son dakika paylaşıldı! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti: Genç yaşta 45 yaşında hayatını kaybetti

Bugün gelen acı habere göre kanserle mücadele eden ünlü oyuncudan acı haber geldi. Oyuncunun hayatını kaybettiği paylaşıldı.

Haber az önce son dakika paylaşıldı! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti: Kanserle savaşıyordu

Bugün gelen acı habere göre kanserle mücadele eden ünlü oyuncu Annie Wersching'ten acı haber geldi. Ünlü oyuncunun 45 yaşında hayatını kaybettiği ifade edildi. Hayatını kaybeden ünlü oyuncunun ölümü ise sevenlerini yasa boğduğu belirtilerek ölüm haberi hakkında detaylar da paylaşıldı.

45 YAŞINDA HAYATINI KAYBETTİ

Star Trek, 24 ve Vampire Diaries gibi dizilerde rol alan 45 yaşındaki ünlü oyuncu hayatını kaybettiği belirtilerek bir süredir kanserle mücadele eden Annie’nin vefatı sonrasında araştırmalar da başladı. Annie Wesching kimdir?

ANNİE WESCHİNG HAKKINDA

ABD’li ünlü oyuncu Annie Wersching, 28 Mart 1977 yılında St. Louis’de doğdu. Crossroads College Preparatory School’da lise eğitimini aldı. Millikin Üniversitesi’nde müzikal tiyatro bölümünden mezun oldu.

2000’lerin başlarından itibaren çok sayıda dizide bölüm oyuncusu olarak yer bulan oyuncu, 2009’da 24 dizisinin 7. sezonuna FBI ajanı Renee Walker karakteriyle katıldı ve 8. sezonun sonuna dek dizide yer aldı. Bosch dizisinin 1. sezonunda Julia Brasher karakterine hayat veren Wersching, Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries) dizisinin 6. ve 7. sezonlarında Lillian Salvatore rolüyle yer aldı. 2017’de başlayan Runaways dizisinde de Leslie Dean’i canlandırdı.

2009 yılında aktör Stephen Full ile evlenen Wersching’in Freddie (d. 2010) ve Ozzie (d. 2013) adlarında 2 çocuğu bulunmaktadır.

SONRAKİ HABER