EYT meclise geldi! Tüm ürünler 5 TL oldu!

Milyonların merakla beklediği EYT, haftanın ilk günü meclise girdi. Meclise gelen EYT için artık son günlere girildi. Milyonlarca kişi meclisten gelecek haber ile birlikte emeklilik için başvurularını yapmaya başlayacak.

EYT meclise geldi! Tüm ürünler 5 TL oldu!

EYT düzenlemesinin meclise gelmesi ile milyonlarca kişi emeklilik hayaline bir adım daha yaklaştı. Meclis Başkanlığı’na sunulan EYT düzenlemesi için son günlere girildi. Meclisten gelecek haberi bekleyen milyonlar, şubat ayı içerisinde emeklilik başvurularını gerçekleştirerek, mart ayında da ilk emekli maaşlarını almayı bekliyor. EYT düzenlemesinin meclise geldiği duyan bir esnaf ise, emeklilik hayalinin gerçekleşmesine yaklaşmanın verdiği sevinç ile tüm ürünlerini 5 TL’ye sattı.

EYT SEVİNCİ TEZDAHTA KUTLANDI

EYT meclise geldi! Tüm ürünler 5 TL oldu!

Pazarcılık yapan Coşkun Ak, EYT düzenlemesinin meclise geldiğini öğrenince ‘’Benim paraya ihtiyacım yok, ne yapacağım parayı. EYT’den emekli oldum. Bu saatten sonra parayı ne yapacağım. Ben vatandaş için çalışıyorum bundan sonra’’ dedi ve tezgahındaki tüm ürünleri 5 TL’den vatandaşa sattı. Coşkun Ak kendi yetiştirdiği soğan, pırasa, marul, roka, patlıcan, biber ve lahana gibi pek çok ürünü, EYT’nin meclise gelmesinin verdiği heyecan ile 5 TL’den satışa sundu. Coşkun Ak, ‘emekli oldum artık paraya ihtiyacım yok bundan sonra vatandaş içi çalışıyorum’ diyerek, vatandaşın 5 TL’den birçok gıda ihtiyacını karşılamasına imkan sundu.

PAZARDA EYT COŞKUSU

EYT meclise geldi! Tüm ürünler 5 TL oldu! - Resim : 2

Pazarcılık yapan Coşkun Ak, EYT düzenlemesinde sona gelindiğinin haberini pazardaki tezgahındaki ürünleri fiyatını düşürerek, pazar alışverişini yapan vatandaşlar ile paylaştı. EYT düzenlemesinin meclise gelmesi ile emeklilikte sona gelinmesi, Coşkun Ak gibi milyonlarca kişiyi sevindirdi. EYT’liler şimdi meclisten gelecek haberi bekliyor. EYT düzenlemesinin Resmi Gazete’ de yayımlanması ile birçok kişi emeklilik başvurularını yapmaya başlayacak ve ilk emekli maaşlarını mart ayında alacak.

SONRAKİ HABER