Erdoğan’a destek vereceğini açıklamıştı: Sinan Oğan’dan yeni açıklama geldi! Son dakika duyuruldu

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan geçtiğimiz günlerde Zafer Partisi'nden ayrı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceğini açıklamıştı. Açıklamanın olduğu günden bu yana sessizliğini koruyan Oğan, bugün yeni bir açıklama yaptı.

Erdoğan’a destek vereceğini açıklamıştı: Sinan Oğan’dan yeni açıklama geldi! Son dakika duyuruldu

Sinan Oğan, seçimlerin ikinci ayağında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı almıştı. Aldığı karar sonrasında bazı takipçileri tarafından eleştirilen Oğan, bu duruma sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Yapılan her şeyin farkında olduğunu belirten Oğan, “Doğru zamanı bekliyorum. Yapılan hiçbir şeyin farkında değilim sanmayın beni." dedi.

“DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUM”

Sinan Oğan, seçimin ikinci turu için Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklaması sonrasında gelen eleştirileri Instagram üzerinden yanıt vererek şunları söyledi:

“Kin tutmuyorum kimseye ama kimin ne yaptığını da unutmuyorum. Çoğu şeyi içime atıyorum bazen. Ama derler ya, her şeyin bir zamanı var. Doğru zamanı bekliyorum. Yapılan hiçbir şeyin farkında değilim sanmayın beni. Uğraşmak istemiyorum sadece”

ERDOĞAN’I DESTEKLYECEĞİNİ AÇIKLADI

14 Mayıs seçimlerinde yüzde 5,17’lik oy alan ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan, seçimin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklayarak "Bize ilk turda oy veren seçmenlerimizi de ikinci turda Sayın Erdoğan'ı desteklemeğe davet ediyorum" demişti.

SONRAKİ HABER