Deprem bölgesine kripto para desteği! BtcTurk işlem ücretlerini kaldırdı!

Ülkemizde meydana gelen depremin dördüncü gününde de bilanço giderek ağırlaşmaya devam ediyor. Ülkemizde ve dünya genelinde, deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için büyük bir birlik ve beraberlik sağlanıyor.

Deprem bölgesine kripto para desteği! BtcTurk işlem ücretlerini kaldırdı!

6 Şubat günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem on ilimizi birden etkiledi. Depremden etkilenen on ilimiz içerisinde en büyük hasar ve can kayıpları ise, merkez üssü olan Kahramanmaraş’ta ve Hatay’da yaşandı. Yaşanan büyük depremin dördüncü gününde arama kurtarma çalışmaları devam ederken bir yandan da deprem bölgesine yardımlar da ulaştırılmaya devam ediyor. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız hem depremin etkileri hem de dondurucu soğuk ile mücadele etmeye devam ediyor. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için dünya genelinden yardımlar gelmeye de devam ediyor.

BİR YARDIM DA BTCTURK’TEN GELDİ

Kripto para piyasasında yer alan BtcTurk, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza kripto para olarak yardımda bulunmak isteyen kişiler için büyük bir kolaylık sağladı. AFAD, Hatay’a Destek, Kızılay, Tider ve TOG’a Bitcoin, Ethereum ve Tether cinsinden kripto para yardımının kabul edilebilmesi adına yardım cüzdanları oluşturdu. Herkes kendi imkanları dahilinde deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yardım ederken, gün geçtikçe genişleyen kripto para cinsleri de yarımlarda kullanılmaktadır. Bu durumu göz önüne alan BtcTurk, açtığı cüzdanlar sayesinde, kripto para cinsi yardımlarında deprem bölgesine ulaştırılmasın sağladı.

YETKİLİLER İLE BİRLİKTE ÇALIŞILIYOR

Deprem bölgesine kripto para desteği! BtcTurk işlem ücretlerini kaldırdı!

BtcTurk tarafından yapılan açıklamada, devletin ilgili kurumları ile birlikte bir iş birliğinin yapıldığı belirtildi. Kripto para cinsinden ödemelerin, otomatik olarak Türk lirasına çevrileceği ve bu işlemlerden de herhangi bir komisyon alınmayacağı da yapılan açıklamalarda belirtildi. BtcTurk tarafından yapılan açıklamalarda aynı zamanda şu ifadeler de yer aldı; ‘’BtcTurk tarafından AFAD, Hayata Destek, Kızılay, Tider ve TOG’a, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) cinsinden kripto para yardımlarını kabul edebilmeleri için yardım cüzdanları oluşturulup teslim edildi. Bu cüzdan adreslerine BtcTurk hesabı dışındaki kripto para cüzdanları ile veya farklı platformlarda yer alan kripto para hesapları ile kripto para gönderimi yaparak destek olabilirsiniz.’’

SONRAKİ HABER