CHP'nin acı günü! CHP'li Belediye Başkanı hayatını kaybetti

CHP'nin acı günü! CHP'li Belediye Başkanı hayatını kaybetti
Aydın'ın Çine ilçesinin Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, geçirdiği göbek fıtığı ameliyatı oldu. Dinçer ameliyatın ardından hayatını kaybetti.

Aydın'ın Çine ilçesinin Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, geçirdiği göbek fıtığı ameliyatının ardından tedavi gördüğü Malatya'da yaşamını yitirdi. Başkan Dinçer, daha önce karaciğeri ile ilgili sorunlar nedeniyle gerçekleştirilen karaciğer nakli operasyonu geçirmişti.

Karaciğer Nakli Sonrası Göbek Fıtığı Ameliyatı ve Ardından Kayıp

Geçtiğimiz yıl karaciğer yetmezliği nedeniyle Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde karaciğer nakli operasyonu geçiren Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 22 ay sonra aynı hastaneye kontrole gitti. Burada yapılan muayene sonucunda, karaciğer nakline bağlı olarak göbek fıtığı teşhisi konulan Dinçer, yeniden ameliyata alındı.

Ancak tüm müdahalelere rağmen sağlığına kavuşamayan Başkan Dinçer, Malatya'da hayatını kaybetti. Evli ve iki çocuk babası olan Dinçer'in cenazesi, Çine'de defnedilecek.

Çine'de Hüzün ve Başsağlığı Mesajları

Çine ilçesinde uzun yıllardır CHP'den Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Enver Salih Dinçer'in ani kaybı, ilçede büyük bir üzüntü yarattı. Dinçer'e duyulan başsağlığı, ilçe halkı ve siyasi çevre tarafından dile getirildi. Belediye başkanının ölümü, Çine'de sevenleri tarafından büyük bir kayıp olarak değerlendirildi.

Cenaze İşlemlerinin Ardından Çine'de Toprağa Verilecek

Başkan Dinçer'in cenazesinin işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Çine'de düzenlenecek törenle toprağa verileceği öğrenildi. Çine halkı, sevilen ve uzun yıllardır ilçeye hizmet veren başkanlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Dinçer'in hizmetleri ve anıları, Çine'de unutulmaz bir iz bırakacak.