Banka, yeni kampanyası katılım sağlayan müşterilerine, Banka Kart lira hediye edeceğini duyurdu!

Banka kartı olanlara müjde! Banka müşterilerinin alışverişlerini daha avantajlı hale getirecek yeni kampanyasını duyurarak kampanya katılan müşterilerine, Banka Kart lira vereceğini açıkladı. Banka Kartı lira kampanyası ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Banka, yeni kampanyası katılım sağlayan müşterilerine, Banka Kart lira hediye edeceğini duyurdu!

Müşterilerine avantajlı fırsatlar sunan Ziraat Bankası yeni kampanyasını resmi web sitesi üzerinden yayınlayarak müşterilerinin hizmetine sunarak kampanyayla ilgili gerekli şartları tek tek açıklayarak, tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 100 TL Banka Kart lira hediye fırsatı sunacağını açıkladı.

Banka yeni kampanyasını duyurdu!

Ziraat Bankın resmi web sitesi üzerinden duyurusunu yapmış olduğu kampanya kapsamına göre, 1 Kasım ila 30 Kasım 2023 tarihleri arasında QR (Karekod) ödeme kullanılarak tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri her alışveriş için 10 TL, toplam 100 TL Bank kart Lira verileceği bilgisi yer alıyor.

Kampanya koşulları neler?

Kampanya dahilindeki yer alanda avantajlardan yararlanmak isteyen banka müşterileri, Bankkart Mobil Uygulaması aracılığıyla ya da Ziraat Bankasının resmi web sitesi üzerinden katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanya katılım sağlamak isteyen kişiler için kampanya şartları şu şekilde olacak;

Kampanya dahilinde, aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden ilki kampanya kapsamına dahil edilecek.

Bankanın sunmuş olduğu avantajlardan sadece, kampanya süresi boyunca QR (karekod) ödeme işlemi kullanarak peşin ya da taksitli alımlarda geçerli olacak.

Kampanya dahilinde kazanılabilecek en fazla tutar 100 TL’dir.

Banka tarafından belirtilen şartları yerine getiren, Banka müşterilerine “Bankkart Liralara” ödemesi anında yüklenecek.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabileceği bilgisi verildi.

Söz konusu kampanya, “Bireysel Bankkart” sahibi müşterileri için geçerli olduğunu açıklayan Ziraat Bankası, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart aracılığıyla yapılan ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında dahil edilmediğini belirtti.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri ve nakit çekim, karta para yatırma işlemleri gibi işlemlerde kampanya kapsamında dahil edilmeyecek.

Kampanya dahilinde yapılan işlemlerin iade edilmesi ile birlikte, kazanılan Bankkart Liralar geri talep edilecektir.

SONRAKİ HABER