Aydın Efeler'de 6+1 icradan satılık dubleks daire!

Aydın Efeler'de 6+1 icradan satılık dubleks daire!
Aydın Efeler'de 6+1 202 m² dubleks daire sahibi olmak istiyorsanız bu haber tam size göre. 202 m² dubleks daireye sahibi olmak isteyen kişiler için detaylar işte sizlerle..

Kişilerin yaşadığı ekonomik zorluklar nedeniyle icralık olan ev arsa vb. gayrimenkuller bazı şartlar altında icra yoluyla satışa sunulmaktadır. İcra yoluyla Aydın Efeler'de yer alan dubleks daire satışı sunulduğu açıklandı.

Aydın Efeler’de icra ile satılan dubleks daire

Belli borçlar nedeniyle icra yolu ile satışa çıkartılan yeni bir ilan haberi daha geldi. İcra yoluyla Aydın Efeler’de yer alan dubleks daire satışı sunulacağı resmi gazete üzerinden yayımlandı. Aydın Efeler’de yer alan dubleks daire ile ilgili detaylar ise şu şekilde yer alıyor;

Belirlenen daire, Aydın iline bağlı Efeler İlçesinde Güzelhisar Mahallesinde yer alıyor. Aydın Efeler’de yer alan 2211 ada, 4 Parselde bulunan A Blok, 7. Kat 26 Nolu Bağımsız Bölüm nolu ‘’ Dubleks Mesken‘’ niteliği ile taşınmaz tapuda tam hisse şeklinde borçlu kişi adına kayıtlıdır. Aydın İlinde bulunan Efeler İlçesinde yer alan Adnan Menderes Mahallesi ( Tapuda Güzelhisar Mahallesi olarak geçmekte ), Enverpaşa Bulvarı, A Blok No:21-A / 26 ve 28 adresinde olan 7. Kat, 26 Nolu Bağımsız bölüm nolu mesken olan dubleks daire icra yoluyla satışa sunulmaktadır.

Dubleks dairenin satışı için gün verildi

Çevre Bulvarı ise Enverpaşa Bulvarı kesişiminin yer aldığı güneydoğu köşesinde olan 2 bloklu sitede A Blokta konumundadır. Taşınmaz mülk ana cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolay ulaşım sağlanabilecek konumda bulunmaktadır. Taşınmaz mülk, ana arterlere yakın olan ve yeni yapılaşan bir bölge içerisindedir. Dubleks dairenin bulunduğu ana yapıya ait 06/12/2011 tarih ile 411 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve 06/06/2013 tarih, 190 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi yer almaktadır.

İcra yoluyla satışa sunulan dubleks dairenin bulunduğu ana taşınmazlar 2.872,43 m² alanlı, 2211 ada, 4 parsel üzerinde olup 2 bloktan oluşan site içerisindedir. Parselin kuzey köşesinde yer alan konumlu A Blok 1 bodrum, zemin kat ve 7 normal kat olmak üzere betonarme yapı tarzın sahip olan 9 katlı yapı bulunmaktadır. Dubleks dairenin, satış ihalesi ise 14 Haziran 2023 günü saat 11:00’de yapılacağı resmi gazete üzerinden yayımlanmıştır.

 Not: Detaylı bilgi için ilan.gov.tr adresine bakabilirsiniz.