Altılı Masa’dan sürpriz isim çıkabilir! Fikri Sağlar’dan çarpıcı açıklama!

Merakla beklenen Altılı Masa adayına dair parti başkanlarından henüz bir açıklama yapılmadı. Hem iktidar hem de vatandaşlar, Altılı Masa’dan gelecek aday ismini merakla bekliyor.

Altılı Masa’dan sürpriz isim çıkabilir! Fikri Sağlar’dan çarpıcı açıklama!

26 Ocak Perşembe günü Altılı Masa bir toplantı daha gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı adayı ile ilgili olacak bu görüşme neticesinde Altılı Masa üyelerinden bir açıklama gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklayacağı isim gündemde merak konusu olmaya devam ederken, PM ve MYK üyesi Fikri Sağlar'dan konuya ilişkin bir açıklama geldi. Fikri Sağlar, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; ‘’6'lı masa sürpriz bir ismi ortak aday yapabilir. At fav'a bekle...’’ ifadeleri yer aldı.

ALTILI MASA’DAN BİR AÇIKLAMA YOK

Altılı Masa’dan sürpriz isim çıkabilir! Fikri Sağlar’dan çarpıcı açıklama!

25 Ocak günü PM ve MYK üyesi Fikri Sağlar, kendine ait Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile kafaların karışmasına neden oldu. Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayını hala açıklamamış olması, meraklı bekleyişin devam etmesine neden oluyor. Cumhurbaşkanı adayı belli olmayan Altılı Masa için yapılan bu paylaşım ise, kafalarda yer alan isimlerin değişmesine neden oldu.

BEKLENTİLER DEĞİŞİYOR

Öğlen saatlerinde PM ve MYK üyesi Fikri Sağlar tarafından yapılan sosyal medya paylaşımı, birçok kişinin kafasında yer alan Altılı Masa Cumhurbaşkanı aday isimlerinin değişmesine neden oldu. Tahminler üzerine özellikle vatandaşların bazı isimler üzerinde düşünmeye başlaması, PM ve MYK üyesi Fikri Sağlar’ın sürpriz isim ile ortak adaylık olabilir cümleleri tekrar başa döndü. Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayanın kim olacağına dair meraklar giderek artıyor. Yapılan paylaşımlar ise, bu merakın daha da artmasına neden oluyor. Fikri Sağlar tarafından sosyal medya üzerinden yapılan bu paylaşımdan sonra Altılı Masa’nın bu paylaşımı nasıl yorumlayacağı bekleniyor.

SONRAKİ HABER