Akaryakıtta indirim haberi! Benzin ve motorinde indirim bugün pompaya yansıdı!

Devamlı değişen akaryakıt fiyatları, araç sahiplerinin takip etmesini zorlaştırıyor. Gelen zam haberlerinin ardından indirim haberleri ve ardından tekrar zam haberleri sürücülerin kafasının karışmasına neden oluyor.

Akaryakıtta indirim haberi! Benzin ve motorinde indirim bugün pompaya yansıdı!

Her gün farklı fiyatlara sahip olan akaryakıt ülkemizde, gümrüksüz rafine fiyatına ÖTV ve EPDK payının eklenmesi ile KDV hariç rafineri satış fiyatı belirleniyor. Sürekli değişen piyasalar, her gün farklı bir akaryakıt fiyatının tüketiciye sunulmasına neden oluyor. Gelen zam haberlerinin akabinde indirim haberleri gelse de bu haberlerin arkasından da tekrar bir akaryakıt zam haberi geliyor. Hal böyle olunca araç sahiplerinin akaryakıt fiyatlarını takip etmesi de oldukça güçleşiyor. İnternet aralamalarında en sık karşılaşılan veriler, güncel akaryakıt fiyatları olarak karşımıza çıkıyor.

BU KEZ İNDİRİM HABERİ GELDİ

Brent petrol fiyatlarındaki değişimler ve dövizdeki değişimler akaryakıta bu kez indirim olarak yansıdı. 27 Ocak Cuma gününden itibaren geçerli olacak akaryakıt indirimleri açıklandı.  26 Ocak Perşembe günü motorinin litre fiyatına 87 kuruş bir zam gelmişti. Benzinin litre fiyatına ise, 25 Ocak Çarşamba günü 1 lira 25 kuruş zam gelmişti. Gelen indirimler ise, bu gece pompa fiyatlarına yansıyacak.

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Akaryakıtta indirim haberi! Benzin ve motorinde indirim bugün pompaya yansıdı!

Geçtiğimiz günlerde benzin ve motorine gelen zamların arından bugün, Brent petrol fiyatlarındaki değişimler ve döviz kuru değişimlerinden kaynaklı indirimler geldi. Gelen indirimlerin, bu gece pompa fiyatlarına yansıtılması bekleniyor. Yapılan son güncellemeler ile bazı illerde geçerli olan güncel akaryakıt fiyatları şu şekilde oldu;

  • İstanbul Anadolu Yakası benzinin litre fiyatı: 21,06 TL

  • İstanbul Anadolu Yakası motorin litre fiyatı: 23,14 TL

  • İstanbul LPG Anadolu Yakası fiyatı: 10,56 TL

  • İstanbul Avrupa Yakası benzinin litre fiyatı: 21,09 TL

  • İstanbul Avrupa Yakası motorin litre fiyatı: 23,14 TL

  • İstanbul Avrupa Yakası LPG fiyatı: 10,92 TL

  • Ankara benzinin litre fiyatı: 21,31 TL

  • Ankara motorin litre fiyatı: 23,42 TL

  • Ankara LPG fiyatı: 10,88 TL

SONRAKİ HABER