27 Mayıs 2023 ŞOK aktüel kataloğu! Robot süpürge, airfryer, ütü...

27 Mayıs 2023 ŞOK aktüel kataloğu! Robot süpürge, airfryer, ütü...
Şok zincir marketleri 27 Mayıs aktüel ürün kataloğunu yayımladı. Şok marketlerin yayımladığı 27 Mayıs aktüel ürün kataloğunda yine birçok ürün indirimli fiyatları ile mevcut. Şok marketleri bu haftaki aktüel ürün kataloğunu avantajlı indirim fiyatları ile yayınladı.

Şok market haftalık aktüel ürün kataloğunu yayımladı. Büyük bir zincir ağına sahip olan Şok marketleri her hafta farklı ürünlerde cazip fiyatlar ile raflarını dolduruyor. Raflarındaki indirimli ürünleri ise haftalık yayınladığı kataloglar ile müşterilerine duyuruyor. Bu hafta yine Şok marketleri aktüel ürün kataloğundaki ürünlerle dikkat çekti. 27 Mayıs kataloğunda motosiklet aksesuarları ile ön plana çıkan Şok marketleri indirimli fiyatlarını müşterileri ile paylaştı.

27 Mayıs Şok market kataloğunda neler var?

Şok zincir marketleri bugün haftalık aktüel indirim kataloğunu yayımladı. 27 Mayıs 2023 tarihli kataloğunu yayımlayan şok marketleri indirimli fiyatları ile dikkat çekti. Peki 27 Mayıs tarihli Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler var? Şok marketleri yayımladıkları kataloğunda; motosiklet sürücüleri için bandana, korumalı dizlik, motosiklet telefon çantası, motosiklet örtüsü, motosiklet çantası, motosiklet brandası, motosiklet kullanıcıları için çantalı kemeri, motosiklet ön siperlik camı, reflektörlü yelek ve reflektörlü çanta, motosiklet arka çanta gibi motosiklet aksesuarları ile ön plana çıktı. Yine kataloğunda Sherlock Holmes ve Kral Şakir kitap setlerine çok uygun fiyatlar ile yer verdi. 

Çocuklar içinde kataloğunda kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı oyuncak motosiklet setleri bulunduran Şok marketleri raflarını indirimli ürünleri ile doldurdu. 27 Mayıs aktüel ürün kataloğunda robot süpürge, metal gri renkte Selvi marka çaycı, 2 yıl garantili Goldmaster marka erkek bakım seti ve Winox marka akıllı kol saatleri ile teknoloji alanında da avantajlı ürünlerini vatandaşlara duyurdu. Şok zincir marketleri her alanda kullanılabilecek çok amaçlı dolapları 1299 TL’den satışa sundu. Yine banyo düzeninde ev hanımlarının kullanabileceği çamaşır sepetli çok amaçlı dolabı 999 TL’den satışa sundu. Bunlar gibi evinizin her alanında işinize yarayacak ürünler 27 Mayıs Şok aktüel ürünler kataloğunda.