Gül Masalı dizisi Ece kimdir? Zehra Yılmaz kaç yaşında, instagram hesabı!

Atv ekranlarının yeni dizisi Gül Masalı ilk bölümü ile yayınlandı. Dizi ilk bölümünden çok sevilirken dizide oynayan Ece Kardaş karakteri ise merak konusu oldu. Peki Gül Masalı dizisi Ece kimdir? Zehra Yılmaz kaç yaşında, instagram hesabı!

Gül Masalı dizisi Ece kimdir? Zehra Yılmaz kaç yaşında, instagram hesabı!

Atv ekranlarının yeni dizisi Gül Masalı ilk bölümü ile yayınlandı. Dizi ilk bölümünden çok sevilirken dizide oynayan Ece Kardaş karakteri ise merak konusu oldu. Son senelerde yaz dizilerinde birçok genç oyuncuya şans verilirken izleyicinin beğenmesi sonrasında ise oyuncuların kariyerleri daha hızlı bir şekilde devam ediyor. Özellikle Türkiye'de izleyiciler ekranlarda sürekli aynı isimleri ve yüzleri görmekten şikayet ederken Gül Masalı dizisi yeni oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine topladı.

Gül Masalı dizisi ilk bölümü ile yayınlanırken dizide Ece Kardaş karakteri ise çok merak edildi. Ece Kardaş karakterini canlandıran Zehra Yılmaz'ı araştırmaya başlayan izleyiciler başarılı oyuncunun kaç yaşında, nereli olduğu ve instagram hesaplarını araştırıyor. İşte tüm detaylar kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

GÜL MASALI DİZİSİ ECE KİMDİR?

Gül Masalı dizisinde Ece Kardaş karakterini canlandıran Zehra Yılmaz 30 Temmuz 1994 tarihinde Mersin'in Anamur bölgesinde dünyaya gözlerini açtı. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde alarak tamamlayan Zehra Yılmaz şimdilerde ise birçok dizide rol alıyor. Zehra Yılmaz ayrıca Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitim almıştır.

Gül Masalı dizisi Ece kimdir? Zehra Yılmaz kaç yaşında, instagram hesabı!

Kanal D ekranlarında geçen sezon yayınlanan Bodrum Masalı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayna Zehra Yılmaz sonrasında ise Kara Yazı dizisinde oynadı. Atv ekranlarında tekrar Cennetin Gözyaşları adında bir dizide rol alan Zehra Yılmaz son olarak ise Aralık 2019 yılında final yapan Kimse Bilmez dizisinde oynamıştır.

Zehra Yılmaz'ın gelen kayıtlara göre ise en son oynadığı dizi Kuruluş Osman'da Selvi Hatun karakteri olmuştur. Oyuncu birçok dizide oynarken halen tanımayan milyonlarca seyirci bulunuyor. Gül Masalı dizisi ile çıkış yakalamak istiyor.

ZEHRA YILMAZ OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Zehra Yılmaz'ın oynadığı filmler Baba Parası, Zoraki Misafir ve Canım Dayım olurken birçok dizide de görev almıştır. İşte oynadığı tüm diziler;

  • Bodrum Masalı
  • Kara Yazı
  • Cennet’in Gözyaşları
  • Kimse Bilmez
  • Gençliğim Eyvah
  • Kalp Yarası
  • Kuruluş Osman
  • Gül Masalı

Güzel oyuncu sosyal medya hesaplarından Instagram‘ı oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @zehraylmz adresinden ulaşabilirsiniz.

SONRAKİ HABER