Gül Masalı dizisi Arzu kimdir? Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı

Atv ekranlarının yeni yaz dizisi olan Gül Masalı ilk bölümü ile Pazar akşamları ekrana geldi. Dizide birçok yeni oyuncuyu ekranlardan gören seyirci ise karakterleri araştırmaya başladı. Gül Masalı dizisi Arzu kimdir? Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı

Gül Masalı dizisi Arzu kimdir? Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı

Atv ekranlarının yeni yaz dizisi olan Gül Masalı ilk bölümü ile Pazar akşamları ekrana geldi. Dizide birçok yeni oyuncuyu ekranlardan gören seyirci ise karakterleri araştırmaya başladı. Yaz dizilerinde televizyon ekranlarında yeni yüzler gören seyirci oyuncuları araştırırken Gül Masalı dizisinde Arzu karakterini canlandıran Serdem Paçal araştırılmaya başlandı.

İzleyiciler son saatlerde "Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı" araştırmaları yapmaya başlarken detaylar ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor. Gül Masalı dizisinde Arzu karakterini canlandıran Serdem Paçal'a dair tüm detaylar ve bilgiler araştırılıyor.

GÜL MASALI ARZU KİMDİR?

Gül Masalı dizisi Arzu kimdir? Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı

Atv ekranlarında ilk bölümü ile 19 Haziran 2022 Pazar günü yayınlanan Gül Masalı dizisinde Arzu karakteri son saatlerde araştırılmaya başlandı. Arzu karakteri izleyiciler tarafından sevilirken Serdem Paçal'ın kim olduğu ve detaylı bilgileri araştırılıyor.

Serdem Paçal, 19 Temmuz 2022 yılında Balıkesir'de doğmuştur. Başarılı oyuncu 8 yaşında Sodes kapsamında Gaziantep Belediyesi tarafından yürütülen çocuk sanat merkezi ve tiyatro atölyelerinde ilk tiyatro eğitimlerini almıştır. Bu sayede sahneye çıkma fırsatı yakalayan başarılı oyuncu şimdilerde ise Atv ekranlarında yayınlanan Gül Masalı dizisinde oynamaktadır.

Serdem Paçal, Tiyatro eğitimlerine Manisa Şehir Tiyatrosu'nun açtığı konservaturda sürdürmüştür. Burada birçok oyunda yer alan Serdem Paçal, 2017 yılında ise Adana Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 27. Devlet Tiyatroları festivalinde Manisa’yı temsil edilen Sırça Kümes adlı oyunda Laura karakterini canlandırdı ve oyun ödül aldı.

Gül Masalı'nda Arzu karakterini canlandıran başarılı oyuncu 2017 yılında Gençlik Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Hayallerini Sahneye Taşı yarışma programında katıldığı tiyatro grubunda Ege bölge birinciliği ve Türkiye yedinciliği ödülünü aldı.

Gül Masalı dizisi Arzu kimdir? Serdem Paçal kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı

2018 yılında ise 3.’sü düzenlenen Hayallerini Sahneye Taşı adlı tiyatro yarışmasında ekipçe önce Ege bölge birinciliği daha sonra ise Türkiye birinciliğini elde etmiştir. Şu anda Nişantaşı Üniversitesi havacılık yönetimi 2. Sınıf öğrencisi olan Serdem Paçal, ilk profesyonel dizi oyunculuğuna Kanunsuz Topraklar adlı dizide “Fikriye” karakteri ile yaşamıştır.

Başarılı oyuncunun Instagram hesabına ise@serdempacal adresinden ulaşabilirsiniz.

SONRAKİ HABER