Giresun'da Korkunç Cinayet: 16 Yaşındaki Sıla Nişanlısı Tarafından Vahşice Öldürüldü!

Giresun'un Bulancak ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki Sıla, internetten tanıştığı kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Polis ekipleri, kaçan zanlının bulunması için çalışma başlattı.

Giresun'da Korkunç Cinayet: 16 Yaşındaki Sıla Nişanlısı Tarafından Vahşice Öldürüldü!

Giresun Bulancak ilçesi, Yalı Mahallesi'nde yaşayan 16 yaşındaki Sıla Ş. ismindeki genç kız, ailesiyle beraber yaşadığı evde bıçaklanarak öldürülmüş bir vaziyette bulundu. Sıla, kendisini öldüren kişiyle internette tanışmış. Polis ekipleri, Sıla'yı öldürdükten sonra kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Olay anında Sıla'nın anne ve babası işte, kardeşi ise okuldaydı. Sıla ile beraber evde sadece yatalak babaannesi vardı. Yatalak olan babaanne olay anında yerinden kalkamadağı için bağırarak komşulardan yardım istedi. Babaannenin bağırması üzerine eve gelen komşular, Sıla'nın cansız bedeniyle karşılaştı.

Haber

İNTERNETTEN TANIŞMIŞ

Polis ekipleri tarafından başlatılan soruşturmada, Sıla'yı öldüren kişinin, Sıla ile internette tanışan 21 yaşındaki H.C.G olduğu belirlendi. Kaçan zanlı H.C.G'nin yakalanması için geniş çaplı bir operasyon başlatıldı. H.C.G'nin dün Ankara'dan Giresun'a gelerek bir otelde kaldığı ve bugün de Sıla'nın evine onunla görüşmeye geldikten sonra kızı öldürdüğü ortaya çıktı.

Haber

Polisin cinayet olayına ilişkin soruşturması devam ediyor.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER BİTMİYOR

16 yaşındaki #SılaŞentürk Giresun’da zorla nişanlandırıldığı erkek H.C.G. tarafından öldürüldü. Fail yakalandı. Fail de Sıla’yı zorla nişanlandıranlar da gereken cezayı alsın. Çocuk istismarı, kadın cinayeti cezasız kalmayacak. #KadınCinayeti

Çocukların, kadınların öldürülmediği bir dünyada yaşamak istiyoruz! #SılaŞentürk

Ailesi tarafından zorla nişanlandırılan 16 yaşındaki kız çocuğu #SılaŞentürk, nişanlandırıldığı erkek H.C.G tarafından boğazı kesilerek katledildi. Katil H.G tarafından boğazı kesilerek öldürülen Sıla Şentürk'ün 16 yaşında öğrenciydi.

Haber

Yazıklar olsun. Sebep olanlar en ağır şekilde cezalandırılsın. #SılaŞentürk

Haber

Şule, Özge, Ceren, Aylin, Selda, Şebnem, Sıla…Aynı acı son, değişen yalnızca isimler. ARTIK Y E T E R ! #SılaŞentürk

Haber

Giresun’da, henüz sadece 16 yaşında bir çocuk #SılaŞentürk “zorla nişanlandırıldığı” H.C.G tarafından boğazı kesilerek öldürüldü!

16 yaşında bir kız çocuğu! İktidara soruyorum! Şiddetin son bulması ve yasal önlemlerin alınması için daha ne yaşanmalı! ARTIK YETER!