Gibi dizisinin 3. sezon tarihi belli oldu! Gibi yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

EXXEN'de yayınlanacak olan Gibi dizisinin yeni sezonunun yayın tarihi belli oldu. Peki Gibi dizisi 3. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Gibi dizisinin 3. sezon tarihi belli oldu! Gibi yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Yayınlandığı ilk günden itibaren oldukça büyük kitleler tarafından takip edilen ve sevilen dizi Gibi'nin 3. sezon yayın tarihi belli oldu. Milyonlarca kişi tarafından beklenilen yeni sezon için geri sayım yapılmışken yetkili kişilerden de yeni açıklamalar gelmeye başladı. ilk iki sezon itibariyle pek çok ünlü ismin de dahil olduğu bu tartışmalı dizi izleyen herkesin beğenisini topladı.

KISA SÜRE İÇERİSİNDE BEĞENİ TOPLADI!

Dizi yayınlandıktan oldukça kısa bir süre içerisinde pek çok kişi tarafından en çok beğenilen ve sevilen diziler arasına girmeyi başardı. Bu başarı herkes tarafından ilgi toplarken Acun Ilıcalı'nın EXXEN platformunda yayınlanan diziler için yeni sezon kararları peşi peşine alındı. Peki bu kadar sevilen dizi Gibi'nin konusu nedir?

Gibi dizisinin 3. sezon tarihi belli oldu! Gibi yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

GİBİ DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI!

Sürekli olarak birbiri ile didişen iki arkadaş Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak bir şeyler yaparak hayatlarını altüst etmektedir. Her bölümde farklı bir sorun ve macera ile karşılaşan ikili bu yaşananları başlarına bela etmeden günü tamamlayamazlar.

GİBİ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Ekranların sevilen dizisi haline gelen Gibi EXXEN'de yeni sezonu ile izleyiciler ile buluşacak. Oldukça merak edilen yeni sezonu ise 7 Ekim'de olacak. İzleyiciler şimdiden yeni sezonu iple çekiyor.