Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

Show Tv ekranlarının dün başlayan yeni dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi nihayet seyirci ile buluştu. Dizi ilk bölümü ile seyircilerin büyük bir çoğunluğundan tam puan alırken reyting sonuçları ise merak konusu oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tuttu mu, reyting sonuçları - Show Tv ekranlarının dün başlayan yeni dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi nihayet seyirci ile buluştu. Dizi ilk bölümü ile seyircilerin büyük bir çoğunluğundan tam puan alırken reyting sonuçları ise merak konusu oldu. Türkiye'de dizilerin devam edebilmesi için en önemli ölçüm araçları arasında yer alan reyting sonuçları her gün saat 11:00'da açıklanıyor.

Show Tv ekranlarının yeni başlayan dizilerinden birisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ise reyting sonuçları araştırılmaya başlandı. Dizinin tutup tutmadığı izleyiciler tarafından büyük bir merakla araştırılırken detaylar ise Kamu Gündemi adresinde yer ediniyor. Buna göre ise Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine dair tüm detaylar, anektodlar haberimizin devamında..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi tuttu mu?

Show Tv ekranlarında zorlu bir gün olan Perşembe gününü seçen yapım ekibi ilk bölüm reytingleri ile şaşırttı. Buna göre ise TOTAL'de düşük bir reyting alan dizi AB ve 20+ABC'de ilk 5'de yer almayı başardı.

Dizinin ilk bölümden iyi performans göstermediği aşikar iken ilk 3 bölüme kadar geleceği belli olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi reyting sonuçları

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8

2 DUY BENI STAR TV

3 FOX ANA HABER FOX

4 JURASSIC WORLD (Y.S) KANAL D

5 SENI KALBIME SAKLADIM TRT 1

6 MEDIPOL BASAKSEHIR-MACCABI NETANYA UEFA AVRUPA KONFERANS LIGI KARSILASMASI TRT SPOR

7 SHOW ANA HABER SHOW TV

8 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV

9 KILIBIK (T.S) FOX

10 JURASSIC WORLD (Y.S) (TKR) KANAL D