Gelir Belgesi Olmayan Ev Hanımlarının ve Öğrencilerin Dikkatine: O Bankalar 50 Bin TL Nakit Desteği Verecek! Gelir Belgesiz Kredi

Yeni dönemde Rusya- Ukrayna savaşının etkisi ile hızla yükselişe geçen döviz kurları ve altın piyasası, gündelik hayata yüksek oranlı zamların yansımasına ve buna bağlı olarak da vatandaşların nakit sıkıntısı çekmesine sebep oldu. Bu noktada geliri olmayan vatandaşlara destek olacağını açıklayan bankalar, işsiz vatandaşların imdadına yetiştiler. İşte gelirsiz kredi hizmetinin ayrıntıları…

Gelir Belgesi Olmayan Ev Hanımlarının ve Öğrencilerin Dikkatine: O Bankalar 50 Bin TL Nakit Desteği Verecek! Gelir Belgesiz Kredi

Hali hazırda TL’nin değer kaybı yaşamasına neden olacak seviyelerde olan döviz kurları, Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik savaş harekâtı başlatmasının ardından giderek yükselmeye başladı. Bu noktada zaten alım gücü düşmüş ve bu durum ile mücadele içerisinde olan vatandaşlar, daha da dara düştüler.
Yeni dönemde yaşanan olumsuz gelişmelerden ötürü en çok etkilenen gruplardan biri olan gelirsiz ev hanımları ve öğrenciler, gündelik masraflarını karşılayabilmek adına nakit desteği arayışına girdiler. Bu noktada vatandaşların yüzünü güldüren hafta sonu müjdesi, 3 özel bankadan geldi. Bankalar, yeni dönemde gelir belgesi olmayan vatandaşlar için de nakit hizmeti sunacaklarını açıkladılar.

Enpara Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Şubesiz bankacılık hizmeti veren ve bu durumdan kaynaklı olarak avantajlı olduğu noktalarda ki kâr payını vatandaşlar ile paylaşmak isteyen Enpara, yeni dönemde ortaya çıkan zorlu ekonomik şartları karşısında müşterilerinin yanında yer alacağını açıkladı. Enpara’nın resmi kanalları aracılığı ile ilan edilen habere göre geliri olmayan vatandaşlara da ihtiyaç kredisi hizmeti sunulacağı bildirildi.

Enpara tarafından geliştirilmiş olan gelir belgesiz kredi hizmeti için üst limit belirlenmedi. Ancak söz konusu hizmet için azami vade sayısı 36 ay, ortalama faiz oranı ise yüzde 2,29 olarak duyuruldu. Bu veriler ışığında alınan 15 bin TL tutarında ki kredi hizmeti karşılığında ödenecek aylık taksit tutarı, 661,47 TL olarak hesaplandı.

Fibabanka Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Gelir Belgesi Olmayan Ev Hanımlarının ve Öğrencilerin Dikkatine: O Bankalar 50 Bin TL Nakit Desteği Verecek! Gelir Belgesiz Kredi

Fibabanka da yeni dönemde geliri olmayan vatandaşlara ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri oldu. Söz konusu hizmet için azami vade sayısı 36 ay, ortalama faiz oranı yüzde 2,07 olarak belirlendi.

Yukarıda belirtilmiş olan kredi verileri ışığında bankadan 15 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 634,68 TL olarak hesaplandı.

CepteTEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Geliştirdiği nakit kampanyaları ile dikkat çeken bankalardan olan Türkiye Ekonomi Bankası, CepteTEB hizmeti aracılığı ile gelir belgesiz kredi hizmeti sunacağını açıkladı. Ortalama yüzde 2,07 faiz oranı ve 36 ay vade karşılığında 15 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşlar için aylık taksit tutarı, 634,02 TL olarak hesaplandı.