Garanti'den emeklilere 5250 lira promosyon çalışanlara faizsiz 5000 lira avans

Garanti BBVA emekli müşterilerine 5 bin 250 TL'ye kadar ulaşan emekli promosyonu ödemesi yapıyor. Çalışanlar ise yüzde 0 faiz oranıyla 5000 TL nakit avans kampanyasından yararlanabilirler.

Garanti'den emeklilere 5250 lira promosyon çalışanlara faizsiz 5000 lira avans

Garanti Bankası hem emekliler için promosyon kampanyası başlattı hemde çalışan ve diğer tüm vatandaşlar için nakit avans kampanyası başlattı. Banka müşterilerine ve müşteri olacaklara 5 bin TL ile 5 bin 250 TL destek sağlayacak. İşte promosyon ve nakit avans ödemelerine ilişkin ilan edilen kampanyalar.

EMEKLİLERE 5 BİN 250 TLPROMOSYON

Emekli maaşı alan veya dul yetim aylığı hakkı olan vatandaşlar maaşlarını aldıkları bankadan promosyon ödemesi alırlar. Promosyon ödemeleri bir sene önce 1000 TL bandında olurken bu rakam 2022 yazında 5000 TL sınırını aştı. Garanti BBVA'da bu dönemde kampanyasını yenileyen bankalardan birisi oldu.

Garanti BBVA emekli maaş müşterisi olacaklara 5.000 TL'ye kadar ödeme yapacak. Güncellenen promosyon ödemelerinde vatandaşların yapmaları gereken tek husus bankaya giderek başvuruda bulunmak.

Emekli maaşı, dul aylığı yada yetim aylığı 1500 TL'nin altında olan emeklilere Garanti BBVA taban tutardan ödeme yapacak. Eğer kişilerin maaşları 1500 TL'den yüksek ancak 2500 TL'den düşük ise ödenecek promosyon tutarı orta seviyede olacak. Maaşı 2500 TL'den daha yüksek olan tüm emekliler ise tavab tutardan ödeme alacaklar.

Garanti BBVA promosyon ödemelerinde kime ne kadar ödeme yapılacağı hakkında "Bankamız, 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 3.500 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 4.250 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 5.000 TL nakit promosyon ödemesi yapacaktır." açıklamasında bulundu.

Emekli maaşları adına başlatılan kampanyadan yararlanacak olan müşterilerine bir de uyarıda bulunan banka son başvuru tarihlerini açıkladı. "Promosyon ödemesinden, 1 Temmuz - 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında , gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir."

Emekliler bankaya giderek yada mobil uygulamadan maaş müşterisi olabilecekler.

ÇALIŞANLARA ÇALIŞMAYANLARA 5000 TL NAKİT AVANS

Emekli müşterileri dışında çalışma hayatı içerisinde olan yada çalışmayan müşterileri için de bir kampanya başlatan banka nakit avans kullanım hakkı sunacağını duyurdu.

Kampanya daha önce hiç banka müşterisi olmamış olan vatandaşların ilk defa Garanti BBVA müşterisi olmaları durumunda geçerli olacak. Vatandaşlar bu kampanya için başvuruda bulunmak istediklerinde mobil uygulamayı kullanacaklar. Online başvuru hakkından yararlananlar bankanın kampanyasından yararlanma hakkı elde edecekler.

Kimlerin ne kadar nakit avans kullanabileceğine ilişkin banka "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!" bilgilerini verdi.

Başvurular yine mobil uygulama üzerinden müşteri ol aşamalarının takip edilmesiyle yapılacak.