Garanti BBVA' dan E-Ticaret Ödemelerinize Ekstra İndirim Fırsatı! Trendyol, n11, Hepsiburada ve GittiGidiyor' da Geçerli

Garanti BBVA, internet alışverişlerini popüler sitelerden yapmayı tercih edenlere özel yeni bir kampanya düzenledi.

Garanti BBVA' dan E-Ticaret Ödemelerinize Ekstra İndirim Fırsatı! Trendyol, n11, Hepsiburada ve GittiGidiyor' da Geçerli

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformları arasında yer alan GittiGidiyor, Trendyol, n11 ve Hepsiburada üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde Garanti Bankası kartınızı kullanarak siz de 160 TL’ye varan ekstra puan kazanabilirsiniz.

Trendyol, n11, GittiGidiyor ve Hepsiburada gibi e-ticaret platformları, oldukça yoğun bir kullanıma sahip. Diğer e-ticaret site ve uygulamalarına göre daha kurumsal olmaları ve kaliteli ürünlerin bu gibi platformlar üzerinden satılması, bu isimleri ön plana çıkarıyor. Garanti Bankası, bu markalardan yapacağınız alışverişlerde 400 TL ve üzeri alışverişleriniz için ekstra Bonus imkânı sunuyor.

160 TL’ye Varan Bonus Puanlarla Alışverişinizi Kazanca Dönüştürün

Hepsiburada, GittiGidiyor, n11 ve Trendyol web sitelerinden ya da uygulamalarından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL Bonus kazanabilir, 30 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek bu kampanyada toplamda 120 TL Bonus elde edebilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi Garanti Pay ile yaparak her bir alışverişte ekstra 10 TL kazanabilir, toplam kazancınızı 160 TL’ye kadar çıkarabilirsiniz.

internet-uzerinden-alisveris

Alışverişlerinizin seçili e-ticaret site ya da uygulamaları üzerinden gerçekleştirilmesi ve her bir harcamanın en az 400 TL ve üzeri olması gerekmekte. Trendyol dışındaki platformlarda Garanti Pay yöntemini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiburada, Gittigidiyor ve n11 uygulamalarında Garanti Pay ile ödeme yapmanız halinde 400 TL’yi geçen harcamalarınız için 40 TL, toplamda da 160 TL kazanabilirsiniz. Trendyol web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapacağınız harcamalarda ise maksimum 120 TL Bonus puan kazanabilirsiniz. Trendyol Market alışverişleri de kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanmak için BonusFlaş uygulamasında yer alan kampanyalar menüsünden kayıt oluşturabilirsiniz. Bunun dışında ONLINE yazdıktan sonra 3340’a SMS göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz. İlgili kayıt işleminin ilk alışveriş öncesinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kayıt olmadan yaptığınız harcamalar, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Garanti BBVA, kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerinin Bonus puanlarını 3 Aralık 2021 tarihinden itibaren yüklemeye başlayacaktır. 3 Ocak 2022 tarihine kadar kartınıza yüklenen Bonus puanları kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonus puanlar, Garanti Bankası tarafından geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER