Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Türkiye'de bugün bir anda gündeme düşen Gamze Bodur hakkında kısa süre içerisinde birçok tweet atılmaya başlandı. Peki Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor? Türkiye'de bugün bir anda gündeme düşen Gamze Bodur hakkında kısa süre içerisinde birçok tweet atılmaya başlandı. Vatandaşların Gamze Bodur hakkında attığı tweetlerin nedeni ve bu kişinin kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor? İşte tüm detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Sosyal medyada bugün yaptığı yorumlar ile birlikte bir anda Türkiye gündemine düşen Gamze Bodur adlı bir hesabın yazdığı yorumlar gündemde büyük etki yarattı. Gamze Bodur Tutuklansın etiketi Türkiye gündemine bir anda girerken saniyede yüzlerce tweet atılmaya başlandı. Gamze Bodur'un işte Facebook'ta yazdığı o sözler ve vatandaşların neden tutuklanmasını istediğinin yanıtı..

Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

"Hulusi rehin alınırken direndi ise kac sehit var o zaman catismada.. diyelim rehine oldu kurtarılırken kaç sehit var.. rehine operasyonu nerde. Savci elim kiraz 2 teroristin elinden kurtulamadi da abd senden korktu kacti rehineyi de korktu birakti. kendin gürcü casusu emine arap casusu merve kavakci gürcü casusu devlet bahçeli ermeni casusu orgain fethullah gulen de ermeni casusu ve darbede ikiniz ortaksiniz. Erbakan hirsizdi devleti soydu 20 yildir Turkiye yi iki kere iflas ettirdin hizmetin yok. Gezi olayini sen planladin yabanci yatirimcilar kacti ulkeyi araplara pkk ci ulkelere hdp ye pkk ya sattin. Dış güçler hep vardi sen hirsizsin darbe ile Türkiye yi mahvettin milletini böldün parcaladin herkes birbirini kafir vatan haini terörist ilan etsin ben zengin olayim vatan kurtaran kahraman olacagim dedin ve yaptin."

Gamze Bodur kimdir, neden tutuklanması isteniyor?

Gamze Bodur adlı kişinin attığı tweetler Türkiye gündemine girdi. Tutuklanması talep ediliyor.