Gain Cezailer dizisi ne zaman başlayacak? Cezailer dizi konusu, oyuncu kadrosu, uyarlama mı?

Büyük oyuncu kadrosu ile bugün sete çıkan Cezailer dizisi son saatlerde sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki Gain Cezailer dizisi ne zaman başlayacak? Cezailer dizi konusu, oyuncu kadrosu, uyarlama mı?

Gain Cezailer dizisi ne zaman başlayacak? Cezailer dizi konusu, oyuncu kadrosu, uyarlama mı?

Büyük oyuncu kadrosu ile bugün sete çıkan Cezailer dizisi son saatlerde sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Uzun süredir ekranlarda görülmeyen ve bir birinden değerli oyuncular ile ekranlara gelecek olan Cezailer dizisi yayınlanmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve dizi konusu ile birlikte bugün sete çıkan Cezailer dizisi son dönemlerde dijitalde artan içerikler sonrasında Gain Tv'de yayınlanması bekleniyor.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs pandemisi sonrasında dijital içerik platformları ve içerikler artmaya devam ederken izleyici kitlesi oturan platformlar ise yeni projelere yatırım yapıyor. Çekimlerine bugün resmi olarak başlanan Cezailer dizisi gündeme gelirken oyuncu kadrosu ile gözleri ışıldattı. Gain'de yayınlanacak olan Cezailer dizisine dair tüm detaylar, oyuncu kadrosu, konusu ve ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya başlandı.

GAİN CEZAİLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bugün çekime çıkan Cezailer dizisinin yayın tarihi araştırılmaya başlandı. Çekimlerinin yaz aylarında tamamlanması ile birlikte Kasım 2022 ayında ise Gain Tv'de yayınlanması bekleniyor.

CEZAİLER DİZİSİ BUGÜN SETE ÇIKTI

Gain ekranlarında yayınlanacak olan Cezailer dizisi bugün sete çıktı. İlk gelen bilgilere göre ise dizinin oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu yer alıyor. Sıra dışı konusu ve dev kadrosu ile bilinen Cezailer dizisi 1969 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde psikiyatri hastanelerinde gerçekleştirilmiş olan Rosenhan Deneyi'ni aktarıyor. Günümüzde bir psikiyatrın Türkiye'de bu deneyi tekrarlaması ile başlayan olayların ardı arkası kesilmeyecek.

Dizinin yönetmenliği için Murat Can Oğuz ile anlaşırken oyuncu kadrosu ise haberde yer alıyor.

CEZAİLER OYUNCU KADROSU

  • Esra Bezen Bilgin
  • Hayal Köseoğlu
  • Hakan Karsak
  • Ushan Çakır
  • Onur Ünsal
  • Şerif Erol
  • Cem Zeynel Kılıç
  • Görkem Kasal
SONRAKİ HABER