Fox Tv Senden Daha Güzel Sevda kimdir, kaç yaşında?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Senden Daha Güzel'de konuk oyuncular dikkatleri üzerine topluyor. Buna göre ise Fox ekranlarında başlayan ve 9.bölüme hazırlanan Senden Daha Güzel dizisine yeni oyuncu sürprizi yaşandı. Fox Tv Senden Daha Güzel Sevda kimdir, kaç yaşında?

Fox Tv Senden Daha Güzel Sevda kimdir, kaç yaşında?

Fox Tv Senden Daha Güzel Sevda kimdir, kaç yaşında? Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Senden Daha Güzel'de konuk oyuncular dikkatleri üzerine topluyor. Buna göre ise Fox ekranlarında başlayan ve 9.bölüme hazırlanan Senden Daha Güzel dizisine yeni oyuncu sürprizi yaşandı. Gold Film'in Fox Tv ekranları için çektiği dizilerden birisi olan Senden Daha Güzel'de yaz sezonunun öne çıkan dizileri arasında geliyor. Ketche'nin yönettiği dizide genç kuşağın güzellikleri ve yetenekleri ile dikkatleri üzerine toplayan Cemre Baysel ile Burak Çelik'i buluşturdu.

İki doktorun eğlenceli hikayesini anlatan projede Emel Müftüoğlu ve Sinan Engin gibi ünlü konuk oyuncular da dizide adından oldukça söz ettirmeye başladı. Projenin 9. bölümüne yelecek olan yeni ünlü isim ise ortalığı birbirine katıyor. Bölümün finalinde izlenilecek oyunculardan birisi de Şafak Pekdemir oldu. Pekdemir Sevda karakteri ile diziye adeta renk katacak. Başarılı oyuncunun daha önce de Gold Film'in Asla Vazgeçmem dizisi ile birlikte seyirci karşısına çıkmış ve etkili oyunculukları ile birlikte beğeniyi toplamıştı.

SENDEN DAHA GÜZEL SEVDA KİM?

19 Haziran 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Pekdemir, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2009 tarihinde Tersine Dünya isimli tiyatrosu ile Bakırköy Belediye Tiyatrolarında izlenmiştir. 2010 tarihinde Savaş ve Barış isimli tiyatroda rol aldıktan sonra 2011'de Şüphe adındaki dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır. 2012 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde rol almış ve Nisan karakterini oynamıştır. Bu dizinin ardından ise 2014 senesinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile başrol oyuncusu olmuştur.

Şafak Pekdemir'in Oynadığı Diziler

  • Yalancılar ve Mumları / Meliha / 2021
  • Yasak Elma / Zehra / 2018
  • Asla Vazgeçmem / İclal / 2015-2016
  • Leyla ile Mecnun / Nisan / 2012
  • Seksenler / Türkan / 2012
  • Şüphe / Aslı / 2011
  • Türk Malı / Zehra / 2010
  • Firar