Fox Tv Kazanan Restoran Yarışması Ne Zaman Başlayacak, Hangi Günler Yayınlanıyor?

Türkiye'nin yarışma denilince akıllara gelen nadir ve önemli isimleri arasında yer alan İlker Ayrık yeni bir format ile ekranlara geri dönüyor. Peki Fox Tv Kazanan Restoran Yarışması Ne Zaman Başlayacak, Hangi Günler Yayınlanıyor?

Fox Tv Kazanan Restoran Yarışması Ne Zaman Başlayacak, Hangi Günler Yayınlanıyor?

Fox Tv Kazanan Restoran Yarışması Ne Zaman Başlayacak, Hangi Günler Yayınlanıyor? Türkiye'nin yarışma denilince akıllara gelen nadir ve önemli isimleri arasında yer alan İlker Ayrık yeni bir format ile ekranlara geri dönüyor. Evlerin neşesi olarak bilinen İlker Ayrık yeni bir yarışma formatı ile birlikte kısa süre içerisinde ekranlarda ki yerini alacak. Buna göre ise Kazanan Restoran yarışması ile Fox Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkacak olan başarılı sunucunun bu sefer ki yarışma programı gündeme damgasını vurdu.

Kazanan Restoran yarışmasıyla ilgili ilk görüntüler yayınlandı. İlker Ayrık bundan daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması yönetirken katılımcılardan kazanan çiftlere araba hediyesi veriyordu. Yarışma programı geçtiğimiz yıllarda son bulurken şimdilerde ise yeni bir yarışma formatı ile izleyicilerinin karşısına geçiyor. İlerleyen günlerde ilk kez yayınlanacak olan programda; restoranını büyütmek ya da lezzetine, işletmeciliğine güvenip bir restoran açmayı hayal edenler kıyasıya yarışacak, heyecan ve eğlence hiç eksik olmayacak.

Yarışmada amaç; keşfedilmemiş yetenekleri bulmanın yanı sıra yarışmacıları hayallerindeki restorana kavuşmalarını, kendi işlerinin patronları olmalarını sağlamak olacak. Ayrıca yarışma sırasında sınırlı sayıdaki Yemeksepeti kullanıcısı, uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra değerlendirmelerini yapabilecekler ve kazananı belirlemekte önemli bir rol üstelenecekler.

Fox Tv Kazanan Restoran Yarışması Ne Zaman Başlayacak, Hangi Günler Yayınlanıyor? - Resim : 1

KAZANAN RESTORAN YARIŞMA ÖDÜLÜ NE KADAR?

İlker Ayrık'ın uzun süren ekran ayrılığı sonrasında eğlenceli sunumu ile birlikte stüdyoda ki şef patron Murat Bozok, restoran patronlarından birisi olan Gamze Cizreli ve Cüneyt Asan'ın değerlendirmeleri ekranları karşısında izleyicileri bekliyor olacak. Kazanan Restoran yarışmasının ödülü ise 500 bin TL olarak açıklandı.

Yarışmacılar büyük para ödülünün yanı sıra; Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan katkıları ve yatırım destekleriyle hayallerindeki restorana kavuşma şansını da elde etmeye çalışacaklar.

Yapımını TBWA ve Pervasız Yapım’ın üstlendiği heyecan dolu yarışma “Kazanan Restoran”, 28 Temmuz Perşembe itibarıyla her perşembe ve 30 Temmuz Cumartesi itibarıyla her cumartesi, haftada iki kez saat 20.00’de FOX’ta.