Fox Tv Gelecek Uzun Sürer dizisi konusu, oyuncuları, hangi diziden uyarlama?

Türkiye'de yapım ekipleri yeni sezon için kolları sıvamaya başladı. Yeni sezona bomba gibi iddialı yapımlar ile girmek isteyen Ay Yapım Fox Tv'de yayınlanacak olan Gelecek Uzun Sürer dizisine dair detayları kamuoyu ile paylaştı. Fox Tv Gelecek Uzun Sürer dizisi konusu, oyuncuları, hangi diziden uyarlama?

Fox Tv Gelecek Uzun Sürer dizisi konusu, oyuncuları, hangi diziden uyarlama?

Fox Tv Gelecek Uzun Sürer dizisi konusu, oyuncuları, hangi diziden uyarlama? Türkiye'de yapım ekipleri yeni sezon için kolları sıvamaya başladı. Yeni sezona bomba gibi iddialı yapımlar ile girmek isteyen Ay Yapım Fox Tv'de yayınlanacak olan Gelecek Uzun Sürer dizisine dair detayları kamuoyu ile paylaştı. Yeni sezon için birçok dizi yapımı gündeme bomba gibi düşerken bunlardan birisi olan Gelecek Uzun Sürer dizisi için ise oyuncu kadrosu netleşti. İşte detaylar!

Ay Yapım imzalı Gelecek Uzun Sürer dizisi için oyuncu kadroları netleşti. Dizide başrol ve yardımcı oyunculara dair ilk açıklamalar gelirken dizi yapımına dair diğer detayların da ilerleyen günlerde basına servis edilmesi bekleniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın duyurduğu haber kısa süre içerisinde ülke gündemine girdi.

Gelecek Uzun Sürer dizi kadrosu belli oldu!

Fox Tv ekranlarında ilerleyen günlerde çekimi başlayacak olan Gelecek Uzun Sürer dizisi ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Buna göre ise Gelecek Uzun Sürer dizisinde Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ile birlikte ikiz kardeşlere dizide hayat verecek. Ay Yapım imzalı Gelecek Uzun Sürer dizisi için ise başrol oyuncusu ise Hafsanur Sancaktutan oldu.

Gelecek Uzun Sürer dizi konusu

Dizi, genel olarak orijinalinde de olduğu gibi Beverly Hills'e yeni taşınan Wilson Ailesi ve oradaki West Beverly Hills Lisesi'nde okuyan bazı öğrencilerin yaşadıkları üzerine kurulu. Ailenin babası Harry Wilson, yıllar önce West Beverly Hills Lisesi'nden mezun olduğunda Beverly Hills'ten taşınmış.

Gelecek Uzun Sürer dizisi de uyarlaması olan Beverly Hills'den esinlendiği konuşuluyor. Buna göre ise ikiz kardeşler ve Hills Lisesi'nde okuyan bazı öğrencilerin yaşadıkları üzerine kurulu bir dizinin gelmesi bekleniyor.

Gelecek Uzun Sürer dizisi hangi diziden uyarlama?

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Gelecek Uzun Sürer dizisinin Beverly Hills 90210'dan uyarlama olduğu öğrenildi. Beverly Hills, 90210, 4 Ekim 1990 ile 17 Mayıs 2000 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin FOX kanalında yayımlanan ve tüm dünyada büyük ilgi gören televizyon dizisi.