Ford’un Ocak Ayına Özel İndirimlere Devam Ediyor! Faiz Oranları Geri Çekildi! Otomobil alacaklara cazip fırsat!

Otomobil fiyatları ÖTV matrah düzenlemesi sonrasında yeniden düşmeye başladı. Ford ise düşük faiz ve indirimleriyle öne çıkıyor.

Ford’un Ocak Ayına Özel İndirimlere Devam Ediyor! Faiz Oranları Geri Çekildi! Otomobil alacaklara cazip fırsat!

Türkiye’nin en sevilen otomobil modellerine imza atan Ford, otomobil piyasalarında son dönemde yaşana sert fiyat artışları nedeniyle araç satın almak isteyenlere özel kampanyalarına devam ediyor. İndirim avantajlarının Ocak 2022’de de devam etmesine karar veren firma, yüzde 1’in altına kadar faiz oranlarını indirdi.

ÖTV ile gelen yeni fiyatlar ve Ford tarafından Ocak ayına özel indirim seçenekleri sayesinde yeni yılda birçok vatandaş hayalini kurduğu yeni model bir Ford araca sahip olabilecek. Binek araçların yanı sıra birçok ticari araçta da benzer indirimler görülecek.

Ford Fiyat Listesi

Kısa bir süre önce Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ÖTV düzenlemesi sonrasında, Türkiye’de satışa sunulan sıfır araçların fiyatlarında indirime gidilmesi hedefleniyordu. 200 bin liranın altında sıfır araç kalmaması sonrasında gelen yeni indirimler de vatandaşlar için yeterli olmadı. Önümüzdeki dönemde yeni düzenlemeler için çok daha rahat bir şekilde araç satın alımlarının gerçekleştirilmesinin sağlanması hedeflenmektedir.

Ford Ocak 2022 fiyat listesine bakıldığında ise sıfır km 2021 model araç 3995 bin 100 TL’den başlayan fiyat avantajları ile satışa sunuluyor. Puma 467 bin 800 TL’den satışa çıkarılırken, Kuga modelleri ise 611 bin 200 TL fiyatlara sahip olacak. 2022 yılı için belirlenen yeni fiyatlar kapsamında model yılı ve araç teknik özelliklerine göre farklı oranlar görülebilir.

Ford Sıfır Faizli Araba Kampanyaları

Ocak ayına özel Ford araç kampanyaları vatandaşların ÖTV düzenlemesiyle beraber çok daha avantajlı oranlardan yararlanması sağlanacak. Sadece fiyat indirimleri değil aynı zamanda düşük faiz oranları ile sunulan finansman seçenekleri de otomobil satın almak isteyenlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

31 Ocak’a kadar geçerli olacak kampanya ile yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile Ford Focus, Fiesta ve Kuga modelleri için 100 bin TL kredi ve 12 ay vade seçenekleri de uygulanmaktadır. Bankaların yüksek faiz oranlarınsa sahip kredilerinin yanı sıra ilgili finans kuruluşlarından taşıt kredisi alarak çok daha cazip oranlarla araç satın alınabilecektir.