Fiyatı son aylarda sürekli artmış, uyguna bulmak çok zordu! Hakmar Express 4 Ağustos'ta 129 TL'ye satacak!

Türkiye'de yeni yıl ile birlikte yükselen döviz, enflasyon rakamlarını arttırdı. Başlayan hayat pahalılığı ve ekonomik kriz birçok sektörde ki ürün fiyatlarını maliyetler sebebiyle yükseltti. Fiyatı son aylarda sürekli artmış, uyguna bulmak çok zordu! Hakmar Express 4 Ağustos'ta 129 TL'ye satacak!

Fiyatı son aylarda sürekli artmış, uyguna bulmak çok zordu! Hakmar Express 4 Ağustos'ta 129 TL'ye satacak!

Fiyatı son aylarda sürekli artmış, uyguna bulmak çok zordu! Hakmar Express 4 Ağustos'ta 129 TL'ye satacak! Türkiye'de yeni yıl ile birlikte yükselen döviz, enflasyon rakamlarını arttırdı. Başlayan hayat pahalılığı ve ekonomik kriz birçok sektörde ki ürün fiyatlarını maliyetler sebebiyle yükseltti. Yaklaşık 3 sene önce kadar popüler olan ve bir anda tüm Türkiye'de satış rekorları kıran o ürün son dönemlerde artarak 200 TL'ye kadar dayanmıştı. Uygun fiyata arayan vatandaşlar için ise güzel haber Hakmar Express'den geldi.

Türkiye'de başlayan zincir toptan uygun hesaplı perakende marketlerden birisi olan Hakmar Express 4 Ağustos 2022 aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Buna göre ise Hakmar marketlere yeni haftada gelecek ürünler bir bir belli oluyor. Vatandaşların uygun fiyatlı araştırdığı kamp sandalyesi ürününü bu hafta marketlerine getiren Hakmar Express en uygun fiyatıyla satışa sunuyor. Türkiye'de ki tüm şubelerine gönderilecek olan ürün için sınırlı stok ayırılırken yapılacak kampanyaya ise şimdiden büyük ilgi başladı.

Hakmar'da kamp sandalyesi indirimli fiyatıyla bu hafta marketlere geliyor!

Son yıllarda en popüler olan ürünler arasında yer alan kamp sandalyeleri yaz aylarında yüz binlerce vatandaş tarafından satın alınıyor. Vatandaşlar yeşilliklerde, bahçelerde, parklarda, sahil kenarlarında, tatillerde kurtarıcı katlanabilir sandalyelere ihtiyaç duyuyor. Birkaç yıl önce bir anda piyasada çıkarak herkesin satın aldığı ürünler arasında yer alan kamp sandalyeleri geçen senelerde 50 TL ila 80 TL arasında satılırken artan ürün maliyetleri sebebi ile 100 TL'nin üzerine çıkmıştı.

Fiyatı son aylarda sürekli artmış, uyguna bulmak çok zordu! Hakmar Express 4 Ağustos'ta 129 TL'ye satacak!

Bu sene ise son dönemlerde kamp sandalye fiyatları 200 TL'ye kadar ulaşırken vatandaşlar ise uygun fiyatlı kamp sandalyesi arayışlarına girmişti. Geçtiğimiz haftalarda başlayan bazı marketlerde ki indirim sona ererken Ağustos ayında ise yüksek stok adeti ile birlikte Hakmar Express, tüm Türkiye'ye uygun fiyatlar ile kamp sandalyesi satacak. Hakmar Express 4 Ağustos 2022 aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Buna göre ise Hakmar marketlerde 4 Ağustos tarihinden itibaren kamp sandalyesi 129 TL fiyatıyla satılacak. İndirimli ürünler 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek.