Ziraat Bankası’ndan 2 bin TL hediye! Detaylar belli oldu!

Ziraat Bankası tarafından milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren o haber geldi. Hediye para açıklamasında gerekli olan detaylar ise belli oldu. 

Ziraat Bankası’ndan 2 bin TL hediye! Detaylar belli oldu!

Ziraat Bankası tarafından alışveriş seven müşterilerine özel bir kampanya duyuruş geldi. Alışveriş yaptıkça kazanacağınız hediye para kampanyası ile ilgili tüm gerekli detaylar paylaşıldı. Hemen başvurularınızı yapın 31 Mart 2023 son gün.  İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle.. 

Ziraat Bankasından yeni kampanya  

Ziraat bankası tarafından geçtiğimiz günlerde alışveriş harcamalarında hediye para verileceğine dair yeni bir kampanya başlatıldı. Başlatılan bu kampanyada ödül kazanırken hem de alışverişlerinizi tasarruflu bir hale getireceksiniz. Kampanyadan tüm Ziraat Bankası müşterileri 31 Mart 2023 tarihine kadar yararlanmak için başvurularını hemen yapmaları gerekiyor. Peki gerekli olan şartlar neler? Banka tarafından belirlenmiş hediye para kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar ne kadar bir harcama yapması gerekiyor? Tüm sorularınızın cevabını sizler için derledik. 2000 TL hediye para kampanyasından tüm Ziraat Bankası müşteri olan vatandaşlar faydalanma hakkına sahiptir. Katılmak içinde birden fazla yol bulunmaktadır. BankKart Mobil, bankkart.com.tr üzerinden veya da SMS ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

2000 TL hediye kazanma koşulları nelerdir ? 

Ziraat Bankası tarafından yeni bir hediye kampanya başlatıldı. 2000 TL hediye para anında hesabınızda olabilir ve alışverişleriniz daha hesaplı olabilir. SMS ile başvuru yapma imkanım bulunmaktadır. Bunun için SMS kuşamına girerek kısa mesaj bölümünden “TATİLSEPETİ” yazarak 47 57’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan ve ödül almaya hak kazandığınız da BankKart’ın kredi ve banka kartı özelliğini kullanarak TATİL SEPETİ üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Kazandığınız 2000 TL hediye parayı da 10 Nisan 2023 tarihine kadar hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Kullanmamış olduğunuz BankKart paralarınız 17 Nisan 2023 tarihinde hesabınızdan geri alınacaktır. 

Ziraat Bankasından hediye para kampanyasına katılabilmek için şu harcamaları yapmanız gerekmektedir; 

  • 7500 TL ile 12499 TL arasında yapacağınız peşin veya taksitli alışverişinizde 750 TL BankKart para 
  • 12500 TL ile 19999 TL arasında yapacağınız peşin veya taksitli alışverişinizde 1250 TL BankKart para 
  • 20000 TL’den daha fazla yapacağınız peşin veya taksitli alışverişinizde 2000 TL BankKart para hediyesi kazanacaksınız.

BankKart Başak, BankKart Business, Bedava BankKart ve BankKart Lira ile yapılmış  olan alışverişler kampanya dahilinde değildir. Ödülden faydalanma hakkınız bulunmamaktadır.

SONRAKİ HABER