Ziraat Bankasında hesabı olanlar dikkat! 2.500 TL hediye ediliyor: Sadece 31 Mayıs'a kadar başvurmanız yeterli

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanyanın başlatıldığı duyurulmuştu ve bu kampanyanın 31 Mayıs'ta biteceği bildirildi. Bu kapsamda katılanlara 2.500 TL hediye verilecek.

Ziraat Bankasında hesabı olanlar dikkat! 2.500 TL hediye ediliyor

Bankkart'ınız ile TatilBudur'da tek seferde yapacağınız 12.500 TL-17.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 17.500 TL-24.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.750 TL Bankkart Lira, 25.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira verileceği Ziraat bankasının resmi web adresi üzerinden duyuruldu. Konu ile ilgili olarak Kampanya 1 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği bildirildi.

2.500 TL HEDİYE EDİLECEK

Katılım hakkında yapılan duyuruda "SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır." ifadeleri kullanıldı ve kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği ifade edildi.

Söz konusu kampanya duyurusunda "kazanılan Bankkart Liralar 7 Haziran 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Temmuz 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir." denilerek Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.500 TL Bankkart Lira olduğu ve uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil olmadığı vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER