Ziraat Bankası müşterisi olanlar dikkat! Banka kartınıza 1.250 TL yatırılacak: 30 Eylül'e kadar...

Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında müşterilerin harcamaları avantajlı hale geliyor ve katılanlara 1.250 TL hediye edileceği ifade edildi.

Ziraat Bankası müşterisi olanlar dikkat! Banka kartınıza 1.250 TL yatırılacak: 30 Eylül'e kadar...

Tatil planlarınızı ertelemeyin, Tatilsepeti’nden yapacağınız alışverişlerle Bankkart Lira kazanın! Ziraat Bankası’nın sunduğu Bankkart, hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği taşıyan bir karttır. Bankkart ile yaptığınız alışverişlerde, katıldığınız kampanyalara göre Bankkart Lira kazanabilir ve bu liraları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

1.250 TL HEDİYE EDİLECEK

Bankkart ile Tatilsepeti’nden yapacağınız alışverişlerde de Bankkart Lira kazanma fırsatı sizi bekliyor. 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Bankkart’ınız ile Tatilsepeti’nden tek seferde yapacağınız 10.000 TL - 19.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 500 TL, 20.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe ise 1.250 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS göndererek kampanyaya katılmaktır. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Lira’lar, alışverişin yapıldığı ayın son gününe kadar Bankkart Kumbara’ya aktarılacaktır.

Tatilsepeti, Türkiye’nin en büyük online tatil sitesidir. Tatilsepeti’nde yurt içi ve yurt dışı oteller, uçak bileti, tur, kiralık araç, vize ve sigorta gibi birçok hizmeti bulabilir ve kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Tatilsepeti’nin sunduğu cazip fiyatlar, erken rezervasyon indirimleri ve ödeme kolaylıkları ile hayalinizdeki tatili gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYANIN DUYURUSU

Ziraat Bankası müşterisi olanlar dikkat! Banka kartınıza 1.250 TL yatırılacak: 30 Eylül'e kadar...

Ziraat Bankası müşterisi olanlar dikkat! Banka kartınıza 1.250 TL yatırılacak: 30 Eylül'e kadar... - Resim : 2

Ziraat Bankası müşterisi olanlar dikkat! Banka kartınıza 1.250 TL yatırılacak: 30 Eylül'e kadar... - Resim : 3

SONRAKİ HABER