Ziraat Bankası müşterilerinin kartına 1.000 TL yatırılıyor: 3 gün içinde başvuran alacak! Karşılıksız hediye verilecek

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı ve bu kampanya kapsamında katılanlara 1.000 TL hediye edileceği bildirildi. Son 3 gün kaldı...

Ziraat Bankası müşterilerinin kartına 1.000 TL yatırılıyor: 3 gün içinde başvuran alacak

Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ 'den tek seferde yapılacak 10.000 TL - 19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 500 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre kampanya 31 Mayıs'ta sona erecek.

4757'YE SMS GÖNDERİN 

Kampanya hakkında Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda "Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757 'ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır." denildi ve Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 09 Haziran 2023 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacağı bildirildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabileceği belirtilerek kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 1.000 TL Bankkart Lira olduğu ifade edildi. Ayrıca duyuruda Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edileceği ifade edilerek Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edileceği vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

Kampanya Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar, ön ödeme tutarı kampanya koşullarını sağladığı taktirde kampanyaya dahildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.

SONRAKİ HABER