Ziraat Bankası müşterilerine son çağrı yapıldı! Banka kartlarınıza yatacak: 2.000 TL hediye ediliyor

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda banka kartı sahiplerine 2 bin lira hediye edileceği ifade edildi.

Ziraat Bankası müşterilerine son çağrı yapıldı! Banka kartlarınıza yatacak

Ziraat Bankası son dönemlerde peş peşe kampanya duyurmaya devam edeceği belirtildi ve son dakika haberine göre Ziraat Bankası müşterilerine hediye edileceği bildirildi. Bu duyuruda ay sonuna kadar başvuru yapanlara 2 bin TL ödeme yapılacağı ifade edilerek kampanyanın 5 günh sonra sona ereceği ifade edildi.

2 BİN LİRA HEDİYE EDİLECEK 

Bankkart müşterilerine özel bir açıklama yapıldı ve bu duyuruda kampanya koşulları aktarıldı. Bu kampanyaya başvuru yapanlara 2 bin lira hediye edileceği ifade edildi. Ay sonuna kadar başvuru yapılması gerektiği ifade edildi.

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında Bankkart ile yapılan harcama karşılığında 2 bin TL ödeme yapılacağı belirtildi ve Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak olan 7.500 TL-12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 1.250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişe 2.000 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak banka tarafından yapılan duyurunun devamında Bunun dışında Bankkart ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak olan 7.500 TL-12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 1.250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişe 2.000 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Liralar 7 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Mayıs 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.000 TL Bankkart Lira’dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER