Ziraat Bankası müşterilerine müjde! Banka kartınıza 2 bin 500 TL yatırılacak: Resmen hediye edilecek

Kamu bankası Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda aşağıda detayları belirtilen kampanyaya katılanlara 2 bin 500 liraya kadar hediye edileceği ifade edildi.

Ziraat Bankası müşterilerine müjde! Banka kartınıza 2 bin 500 TL yatırılacak: Resmen hediye edilecek

Bankkart'ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica'da gerçekleştireceğiniz alışverişlere özel bir kampanya başlıyor. 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, belirli tutarlardaki alışverişlerinize Bankkart Lira kazanma fırsatı sunulmaktadır.

Kampanya Detayları:

15.000 TL-19.999 TL arasındaki alışverişlere 1.000 TL Bankkart Lira

20.000 TL-29.999 TL arasındaki alışverişlere 2.000 TL Bankkart Lira

30.000 TL ve üzeri alışverişlere 2.500 TL Bankkart Lira

Kampanyadan yararlanmak için Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile katılım için TOURISTICA yazıp 4757'ye SMS göndermeniz yeterlidir.

7 Aralık'ta Yüklenecek 

Kazanılan Bankkart Liralar 07 Aralık 2023 tarihinde yüklenecek ve 15 Ocak 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 16 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Unutmayın, kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerinizi Bankkart POS cihazlarından yapmanız gerekmektedir. Ayrıca, kazanılan Bankkart Liraları Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilir. Aynı zamanda, bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 2.500 TL Bankkart Lira kazanabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Hangi Kart Sahipleri Yararlanabilir? 

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanya sonrasında iptal veya iade edilmesi durumunda, verilen Bankkart Liraları geri alınacaktır. 

Söz konusu kampanyanın ayrıntılarına "https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/turizm-ve-seyahat/touristicada-2500-tl-bankkart-lira" web adresinden ulaşabilirsiniz.

SONRAKİ HABER