Ziraat Bankası kartı olanlara son duyuru yapıldı! 31 Mart'a kadar başvurun: Hediye edilecek

Ziraat Bankası yaptığı kampanyalarla öne çıkmayı başarmaya devam ediyor ve yeni kampanyalar da duyuruluyor. Ziraat Bankası tarafından kampanya ayrıntıları da paylaşıldı.

Ziraat Bankası kartı olanlara son duyuru yapıldı! 31 Mart'a kadar başvurun: Hediye edilecek

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda ek kart başvurusu yapanlara 300 TL hediye edileceği bildirildi. Banka tarafından yapılan duyuruda yeni ek kart başvurunuza 100 TL, toplamda 3 ek kartınız için 300 TL Bankkart Lira hediye edileceği ifade edildi.

300 TL HEDİYE EDİLİYOR

31 Mart 2023 tarihine kadar ek kart başvurusunda bulunan ve Bankamızdan ilk defa ek kart sahibi olacak müşterilerimize ek kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL, toplamda 3 ek kart için 300 TL Bankkart Lira hediye edileceği ifade edildi.

Kampanya hakkında yapılan duyuruda Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olduğu ifade edilerek Kampanya müşteri bazındadır ve Bankkart Lira kazanımı bir müşterinin Bankamızdan ilk defa alacağı 3 ek kart için geçerli olacağı aktarıldı.

Kampanya, tüm başvuru kanallarından yapılan ek kart başvuruları için geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında Kampanya dönemi içerisinde ek kart başvurusunda bulunan ve Bankamızdan ilk defa ek kart sahibi olacak müşterilerimize ek kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde en fazla 3 ek kart başvurusu için Bankkart Lira kazanabilecektir. Her bir ek kartı ile yapacağı tek seferde 100 TL ve üzeri harcamasına 100 TL, toplamda 3 ek kart için 300 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

300 TL Bankkart lira kazanımı için 3 ek kartı ile de harcama yapılması gerekmektedir. Harcama yapılan ek kartlar için Bankkart Lira yüklemesi yapılacaktır.

Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir.

Bankkart Liralar 10 Nisan 2023 tarihinde kartlara yüklenecektir.

Bankkart Lira yükleme sonrasında ek kartın 6 ay içerisinde iptal edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya dönemi öncesinde mevcut olan ek kartların kampanya dönemi içerisinde kapatılarak yenilenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.

DAHİL OLMAYANLAR

Mevcut ek kartlar ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Bireysel Bankkart için geçerli olup, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

üşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER