Ziraat Bankası kartı olanlara 21 Haziran'a kadar 2.500 TL hediye ediliyor: Sadece başvuranlara verilecek! Az önce duyuruldu

Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanya ile müşterilere 2 bin 500 TL hediye edileceği ifade edildi. Bunun için 21 Haziran'a kadar başvurulması gerektiği bildirildi.

Ziraat Bankası kartı olanlara 21 Haziran'a kadar 2.500 TL hediye ediliyor

Bankkart'ınız ile TatilBudur'da tek seferde yapacağınız 12.500 TL-17.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 17.500 TL-24.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.750 TL Bankkart Lira, 25.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda Kampanya 1 - 21 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu ifade edildi. Ayrıca yapılan duyurunun devamında Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği belirtilerek SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS gönderilebileceği aktarıldı.

Yapılan açıklamada "Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır." ifadeleri kullanıldı ve Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kazanılan Bankkart Liralar 30 Haziran 2023 tarihinde yüklenecek olup, 7 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 8 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.500 TL Bankkart Lira'dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER